• Головна
  • Спогади, які неможливо знищити ракетами. Про Маріуполь створюють онлайн-музей
09:38, 3 жовтня 2022 р.
Надійне джерело

Спогади, які неможливо знищити ракетами. Про Маріуполь створюють онлайн-музей

Маріупольські активисти створюють онлайн-музей «Меморіуполь». Це простір, мета якого зібрати спогади місцевих жителів та гостей міста для збереження цілісного образу міста, яким воно було протягом останніх 8 років до 24 лютого 2022 року. 

Організовує створення музею артплатформа Маріуполя «ТЮ!».

«Все, що залишилося з нами, вижившими після вторгнення та облоги маріупольцями, — це спогади, які неможливо знищити ані ракетами, ані танками.  Спогади — це те, що буде з нами назавжди, і хоча ми всі тепер розосереджені по країні та світу, ми завжди повертаємося спогадами в один і той самий Маріуполь, водночас спільний та різний», кажуть організатори онлайн-музею

Перший розділ музею буде присвячений низовій культурі — ініціативам, що були створені ідейними містянами для самих себе та інших містян — без великого бюджету, ресурсів чи зв'язків, щось настільки щире та низове, що мусить бути закарбоване в історії як частинка багатошарової та строкатої культури нашого Маріуполя. Це можуть бути виставки, вечірки, стендап-вечори, театри, музеї, фестивалі, концерти, літературні вечори, ініціативи по дослідженню та зберіганню спадщини міста тощо — все, що було невід'ємною частиною культурного життя для кожного з маріупольців. 

Маріупольці можуть долучитися до проєкту та поділитися інформацією про важливі для них культурні та міські ініціативи, чому вони були важливі для них та Маріуполя. 

Для того, щоб поділитися спогадами, необхідно заповнити коротку форму: https://forms.gle/LKWqTefnGztVvNvT7

Детальніше ознайомитися з ідеєю онлайн музею можна на сайті Платформи ТЮ за посиланням: https://tu.org.ua/projects/memoriupol/

Проєкт створено за підтримки New Democracy Fund та фонду «ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #спогади #музей
live comments feed...