• Головна
  • Російський терорист Стрєлков (Гіркін) закликав віддати під суд «маріупольського м’ясника», - ВІДЕО
11:39, 29 вересня 2022 р.

Російський терорист Стрєлков (Гіркін) закликав віддати під суд «маріупольського м’ясника», - ВІДЕО

Російський терорист Ігор Стрєлков (Гіркін) в черговому своєму відеовиступі заявив, що генерал-полковника Михайла Мізінцева, який особисто командував розстрілом Маріуполя, треба віддати під суд.

Михайла Мізінцева давно називають м’ясником, навіть свої ж, росіяни. Спочатку він був сирійським м’ясником, потім отримав нову кличку – маріупольській м’ясник.  

Тобто те, що саме Мізінцев командував тотальним знищенням населення Маріуполя, - не новина.

Новина в тому, що навіть терористи вважають те, що зробили «рускіє» з Маріуполем та маріупольцями – це занадто.

«Генерала Мізінцева треба віддати військовому суду за те, як він штурмував Маріуполь. А замість того його висунули на підвищення, - незадоволений Гіркін. – Якщо  людина проявила себе як повне гівно, вибачаюсь, на керівній військовій посаді, то як він себе прояве на тиловій? Думаю, ані трохи не краще. Він продемонстрував при штурмі Маріуполя абсолютно байдуже (наплевательськое – в оригіналі) ставлення до людей. Абсолютно…»

24 вересня «м’ясника» призначили зам. міністра оборони рф по матеріальному забезпеченню. Дехто в російській армії вважає, що треба було його все ж таки відправити  за ґрати, а не в міністерське крісло.

Але ця інформація важлива не для росіян. Вона важлива для тих маріупольців, хто залишився в окупованому місті і звинувачує українську армію в руйнуванні Маріуполя.

На території окупованого міста російська пропаганда забороняє про це казати. Людям нав’язується думка, що у всьому винуваті «нацисти». Кожен репортаж пропагандистів починається і закінчується фразами типу «будинок, зруйнований українцями», «школа, розстріляна українськими націоналістами» і так далі.

Проте правда проривається у місто звідти, звідки не чекали – із уст самих російських терористів.

Нагадаємо, що в Маріуполі, за різними даними, загинули від 50 до 85 тисяч чоловік.

Ця цифра не враховує смерті, які трапились не від обстрілів, а від інших причин – самогубства, голод, відсутність ліків, відсутність медичної допомоги.

Реальна кількість смертей внаслідок агресії російської федерації на території Маріуполя буде встановлена тільки після звільнення міста та перепису населення. Багато тіл вже не вдасться ані знайти, ані ідентифікувати.

ДИВІТЬСЯ також: Виборча порнографія. Свіжий випуск "ФуРашки"

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі 0629 Маріуполь.

ПИШІТЬ нам в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини на нашій сторінці в Фейсбук

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...