• Головна
  • Останній день псевдореферендуму. В Маріуполі почали готуватись до мобілізації, - ФОТО
18:13, 27 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Останній день псевдореферендуму. В Маріуполі почали готуватись до мобілізації, - ФОТО


Сьогодні, 27 вересня, в окупованому Маріуполі росіяни проводять останній день псевдореферендуму про приєднання до росії.

Малочисельні виборчі дільниці (відомо, що працювали лише дві дільниці в Центральному та Приморському районах) зачинились ще в 16.00. Вони повноцінно працювали лише зранку, коли під камери зігнали росіян,  працівників маріупольського драматичного театру та викладачів самопроголошених «вузів».

Після цього дільниці стояли порожніми.

Минула лише година після закінчення вистави  "референдум", як окупанти вже оголосили попередні результати – по Донецькій області  за приєднання до росії так би мовити проголосувало більше 97%. Причому за приєднання всієї Донеччини, а не тільки окупованої її частини. І це нонсенс, бо зараз росія намагається анексувати те, що не змогла завоювати.

За інформацією маріупольського муніципалітету, лише 5% маріупольців взяли участь у голосуванні.

І вони вирішили долю як мінімум 10 тисяч маріупольських чоловіків у віці до 45 років. Бо саме сьогодні, 27 вересня, в соцмережах виклали документ, в якому гауляйтер Маріуполя Костянтин Іващенко запитує у головного лікаря лікарні швидкої допомоги список людей, які будуть підпадати під бронь.

Останній день псевдореферендуму. В Маріуполі почали готуватись до мобілізації, - ФОТО, фото-1

А відучора окупанти закрили виїзд з окупованої території всім чоловікам віком до 45 років.

На думку маріупольського мера Вадима Бойченка, під мобілізацію в Маріуполі можуть потрапити 10 тисяч чоловіків. На підставі псевдореферендумів.

“Першими під мобілізацію потрапили жителі депресивних регіонів росії. Окупанти не жаліють своїх людей, як вони будуть жаліти тих, яких  вбивали на початку цієї війни?! Вони артилерією та авіацією нищили Маріуполь. І вони цих людей мобілізують до фронту, аби використати у якості гарматного м’яса”, - сказав Вадим Бойченко. 

За його словами, це вже відчувають у так званої днр. Наприклад, у Донецьку майже не залишилося чоловіків. Більшість з них загинула на фронті, воює, знаходиться в полоні чи з пораненнями в лікарнях. Такий сценарій очікує й на Маріуполь. 

Правда, сьогодні гауляйтер Іващенко заперечив справжність розповсюдженого в мережі документу. Запевнив, що зараз мобілізації в Маріуполі немає. Проте його слова не мають жодного значення. Бо якщо росія визнає Маріуполь частиною своєї території, вона автоматично поширює на цю територію дію всіх своїх законів і розпоряджень. Тобто і наказ про мобілізацію в тому числі.

Тож маріупольці, які голосували за мир, насправді проголосували за війну. 

ДИВІТЬСЯ також: Виборча порнографія. Свіжий випуск "ФуРашки"

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі 0629 Маріуполь.

ПИШІТЬ нам в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини на нашій сторінці в Фейсбук

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Тому що хвора не клептоманію
4,9%
Тому що насправді не заможна, а бідна
16,7%
Тому що крадіжки - це і є сутність "руського миру"
74,8%
Інший варіант (Пишіть в Телеграм-бот https://t.me/Mar0629newsBot або пишіть на [email protected])
3,6%
#Маріуполь #Донецьк #мобілізація

live comments feed...