• Головна
  • Про блазнів та українські паспорти. В Маріуполі дехто публічно спалює свій паспорт громадянина, - ВІДЕО
13:00, 26 вересня 2022 р.

Про блазнів та українські паспорти. В Маріуполі дехто публічно спалює свій паспорт громадянина, - ВІДЕО

В соцмережах розповсюджуються відео, на яких маріупольці і мешканці інших міст окупованої частини Донецької області демонстративно, на камеру спалюють свої українські паспорти.

Деякі з відео зроблені під одну й ту саму музику, що дає підстави вважати, що це – замовні відео, які штампуються в якомусь одному місці по одному шаблону.

Крім того, не зрозуміло, де саме зроблені відео, і головне – коли. 

Але якщо такі люди в Маріуполі, які знищили свій паспорт публічно, дійсно є, то варто їм нагадати, що після відновлення українського контролю над своїми територіями ці люди не зможуть відновити свої паспорти і будуть притягнуті до відповідальності за колабораціонізм.

Також нагадуємо, що згідно до законодавства України, паспорт громадянина України є власністю України, а не приватної особи.  І за пошкодження державно майна є покарання. 

 Кодексом України про адміністративні правопорушення (надалі - КУпАП) передбачена відповідальність за втрату паспорта чи його пошкодження. Статтями 197 та 198 КУпАП встановлено, що проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт громадянина України, без паспорта громадянина України,  за недійсним паспортом громадянина України, умисне зіпсуття паспорта чи його недбале зберігання, що спричинило втрату паспорта є адміністративними право-порушеннями та тягнуть за собою накладання адміністративного штрафу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Виборча порнографія в Маріуполі. ФуРашка, - ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #паспорт
live comments feed...