• Головна
  • Як перевірити оригінал Ельф Бар?
17:14, 24 вересня 2022 р.
Новини компаній

Як перевірити оригінал Ельф Бар?


Нині електронки Elf Bar стали досить популярними серед одноразових пристроїв для паління. Цей факт має й негативні наслідки, тому що завдяки цьому на ринку з'являється велика кількість шахраїв, які задля своєї користі виготовляють підробки на девайси та пропонують їх користувачам замість оригіналу elf bar будь-якої моделі. Такі дії можуть бути небезпечними для здоров'я людини, бо дізнатися справжній склад речовини, яка заправлена у картридж неможливо. Також, використовуючи підробку, одразу можна зрозуміти щось неладне по загальній смакопередачі, яка відрізняється від оригіналу.

YouXmEzeOdGbr39TkeBb1JYxOxsZjsFSMF1qkNZ7eNwxiSJAIo9Lbryj5uakEsigRNDSL28IeJuFQPIuxBlSm8nJmPFyb3gn7SHLkAnizV9F9Qwfo0f61SIs3GbC0k6ZVwWtA6LnjFwRmZirTZvrp2-1knx0OPGq3Y4wkEWeSlffbh82FLQYCiU1

Перевірити справжність Elf Bar можна за допомогою мобільного телефону та камери. Слід лише просканувати код або власноруч внести у віконце на офіційному сайті виробника. Крім цього є ще декілька ознак, за якими можливо легко виявити підробку. Прочитавши нашу інструкцію, як перевірити оригінальність Elfbar ви зможете за лічені секунди відрізнити справжні пристрої від шахрайських.

Акцизна марка

Одна з перших ознак, як перевірити оригінал Ельф Бар — це акцизна марка. Згідно із законом України №1210 від 1 січня 2021 року, всі електронні цигарки та заливки до них повинні мати акцизну марку, яка підтверджує те, що вони обкладаються податком. Ви можете бути впевнені в справжності товару в інтернет-магазині UVAPE, тому що девайси, які представлені в асортименті, мають ліцензію та пройшли сертифікацію відповідно до закону. 

Відмінності оригіналу від репліки

Одноразові електронні сигарети Ельф Бар вже декілька років мають попит. Ф власноруч встигли зрозуміти як відрізнити палений Ельфбар від оригіналу. Але попри це, слід пам'ятати, що сучасні технології дозволяють створювати підробки, які майже не відрізняються від справжнього девайса. Саме тому, навіть у разі якщо одноразка візуально однакова та має всі необхідні наклейки, не поспішайте робити висновки. Ми детально розглянемо ознаки курилки, на які слід звертати увагу задля того, щоб не придбати пристрій у шахраїв:

  1. Наклейка. Однією з головних ознак, щоб зрозуміти, як відрізнити підробку Elf Bar, є якість наклейки. Пам'ятайте, що на оригінальному пристрої вона займає усю поверхню. Крім цього, вона має бути акуратно нанесена та не мати вигляд звичайного паперу, який часто використовують шахраї. Також слід звернути увагу на надпис бренду «Ельф Бар». У реплік частіше за все він надрукований десь збоку, в той час, як у справжнього девайса букви нанесені поверх малюнку. 

  2. Неякісний друк. Дуже легко виявити підробку подивившись на коробку одноразки. Якщо малюнок має розмитий та нечіткий вигляд, можете бути впевнені у тому, що тримайте в руках репліку. 

  3. Захисна смуга. В оригінальних пристроях завжди існує голографічна смуга поверх спеціального кода безпеки. Цю смугу можна побачити під ультрафіолетовим світлом. Зазвичай шахраї не вдаються у такі подробиці, та саме на цьому і видають себе. 

  4. Спеціальний код. Слід пам'ятати, що оригінальний Ельф Бар завжди можна перевірити на офіційному сайті завдяки захисному коду. Головною ознакою підробки є те, що код перевірявся неодноразово. Справжній пристрій повинен мати результат 1, тому що кожен девайс знаходиться під індивідуальним номером.

Перевірка Elf Bar не є складним процесом, слід лише звертати увагу на захисний код, який є індивідуальним для кожного девайса. Пам'ятайте, що у справжнього Ельф Бар номер друкується на спеціальному папері, який на дотик може нагадати грошову купюру, а для реплік частіше за все використовують звичайний папір, який дуже легко відрізнити. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...