• Головна
  • Замість Гімну України – «слава росії» на площі Свободи в Маріуполі. Як окупанти провернули пропагандистський фінт вухами, - ВІДЕО
11:20, 22 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Замість Гімну України – «слава росії» на площі Свободи в Маріуполі. Як окупанти провернули пропагандистський фінт вухами, - ВІДЕО

Фото - Маріупольська міська рада

Фото - Маріупольська міська рада

На минулому тижні в соцмережах з’явилося відео, на якому підлітки співають Гімн України вночі посеред площі Свободи. Окупанти розгорнули справжню пропагандистську спецоперацію щодо «нейтралізації» українських настроїв серед молоді після цього інциденту.

Перший крок -  заповнити площу Свободи в Маріуполі іншими людьми, іншою молоддю, так би мовити, справжньою, яка «за росію». 

Наступний крок -  показово затримати якихось підлітків і записати на відео, як вони пиячили і саме через це допилися до того, що захотіли в Україну.

Ми спостерігали, як окупанти реалізують цей план.

Через два дні після українського гімну на площі стали заходити ось ці молоді люди, які, правда, матюкались, але головне  - кричали «слава росії».

Через декілька днів окупанти виклали в мережу відео затриманих молодих людей, які дуже вибачаються за свої вчинки.

Але сьогодні з’ясувалось, що ніякого арешту в підсумку не відбулося. Це був спектакль, так би мовити пропагандистське кіно для залякування.

Як повідомив радник міського голови Петро Андрющенко, тиждень розшукових заходів не приніс бажаного результату окупантам. За доносами арештували декілька любителів споживання алкоголю, але вони виявились не тими. Задля звіту та «заспокоєння суспільної думки» колаборанти в поліції не стали вигадувати зайвого та зняли ролик про «арешт», в якості «правопорушників» залучили власних дітей та їх друзів. Саме тому на відео частина обличь розмита – бо то є діти окупантів в поліції. 

А невідомі патріоти так і залишились невідомими. Принаймні, для окупаційної влади.  

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Тому що хвора не клептоманію
4,9%
Тому що насправді не заможна, а бідна
16,7%
Тому що крадіжки - це і є сутність "руського миру"
74,8%
Інший варіант (Пишіть в Телеграм-бот https://t.me/Mar0629newsBot або пишіть на [email protected])
3,6%
#Маріуполь
live comments feed...