• Головна
  • Тю, ви що, сумуєте? "Платформа ТЮ" запускає новий мистецький проєкт для молоді
16:15, 20 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Тю, ви що, сумуєте? "Платформа ТЮ" запускає новий мистецький проєкт для молоді

Маріупольська мистецька ініціатива «Платформа ТЮ» за підтримки Європейського Союзу та фонду «ІЗОЛЯЦІЯ» запускає проєкт «НУМО — Неформальна Установа Мистецької Освіти» і оголошує набір учасників та учасниць віком 15-25 років. 

Впродовж 4 тижнів молоді люди матимуть онлайн-зустрічі із досвідченою мисткинею та блогеркою і створять власні мистецькі проєкти під її керівництвом. Перша зустріч відбудеться вже 24 вересня. Подати заявку на участь можна за посиланням, пріоритет надаватиметься молоді з Донецької області та ВПО.

На спільних творчих онлайн-сесіях, що відбуватимуться раз на тиждень, учасни_ці зануряться у процес створення вірального мистецтва — публікацій в інстаграм, ілюстрацій, коміксів, відео в тік-ток та іншого контенту, що активно ширять користувачі соціальних мереж. А найголовніше — створять власний вірусний арт-продукт, покликаний підтримати дух боротьби за свободу і незалежність України, розвивати відчуття єднання серед українців, підвищувати рівень поваги та турботи про себе та співгромадян. 

Запрошена мисткиня та блогерка — Свята Анна — створює ілюстрації на гострі соціальні теми, що набирають тисячі лайків та репостів. Вона розповість, як формулювати меседжі, які хочеться поширювати, та як донести їх за допомогою візуального мистецтва.

Проєкт «НУМО» буде цікавий підліткам та молоді, що займаються ілюстрацією, створюють фото чи відео контент та прагнуть зробити свій внесок до перемоги на культурному фронті, поповнивши особисте творче портфоліо успішним медійним кейсом. 

Проєкт відбувається в рамках реалізації #ZMINA_2_0 фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Розвиток Приазовʼя» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Тому що хвора не клептоманію
4,9%
Тому що насправді не заможна, а бідна
16,7%
Тому що крадіжки - це і є сутність "руського миру"
74,8%
Інший варіант (Пишіть в Телеграм-бот https://t.me/Mar0629newsBot або пишіть на [email protected])
3,6%
#Маріуполь
live comments feed...