• Головна
  • Ефективне лікування від наркозалежності
12:05, 19 вересня 2022 р.
Новини компаній

Ефективне лікування від наркозалежності


Певне, не варто довго розповідати про те, наскільки жахливою може бути наркозалежність. До яких наслідків може призвести вживання наркотиків. Важливо і те, що позбутися даної проблеми самостійно не вийде. Тут потрібна не тільки бажання самого наркомана, але й допомога зі сторони висококваліфікованих спеціалістів. Що знають, які кроки потрібно зробити на самому початку, яким чином продовжити лікування та як допомогти пройти реабілітаційний період.

Саме тому лечение наркомании Киев слід довірити нашому наркологічному центру «Medicon». У якому працюють досвідчені професіонали, що зроблять усе можливе для повернення пацієнта до нормального життя.

Ефективне лікування від наркозалежності , фото-1

Головне знати: наркотики не вирок. Якщо проявити бажання, наполегливість, мати підтримку рідних та лікарів, тоді досить високі шанси знову зажити нормальним життям.

Курс лікування у наркологічному центрі «Medicon»: особливості програми

Курс перебування пацієнтів у межах медичного центру, розрахований на шість місяців. Під час лікування, персонал слідкує за станом хворого та допомагає пройти наступні кроки до одужання:

  • Повноцінне утримання від вживання наркотиків та очищення організму методом якісної та ефективної детоксикації;
  • Пацієнт стає повноцінним учасником терапевтичного середовища, що дуже важливо для нього. Працює у групі таких же наркозалежних, отримує професійні консультації, слідкує за власною поведінкою, постійно перебуває під наглядом лікарів, які беруть до увагу кожну деталь у плані змін стану пацієнта;
  • Йде робота над тим, щоб відновити цінності спілкування. Сімейні психологи працюють з самим пацієнтом та його рідними, щоб встановити можливі причини, чому у життя увірвалися наркотики;
  • Період стабілізації, коли пацієнта допомагають повернутися у суспільство та знайти там своє доречне місце.

Весь процес лікування проходить анонімно. Про ваші проблеми та проблеми близьких знатимуть виключно у центрі.

Створимо нове життя спільними зусиллями

Для нас головною метою являється те, щоб кожному пацієнту надати шанс на повернення до нормального життя. Вживання наркотиків являється такою ситуацією, у якій може опинитися кожен. Часто на це впливають обставини, коли людина прагне втекти від реальності. Якщо вже так сталося, тоді лікування стане правильним виходом зі страшного положення.

Щоб залишити заявку на сайті та записатися на консультацію, потрібно зайти на офіційний сайт медичного центру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...