• Головна
  • Тільки половина працівників Метінвесту забажала виїхати з окупованого Маріуполя
18:05, 16 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Тільки половина працівників Метінвесту забажала виїхати з окупованого Маріуполя

Тільки 50% працівників Метінвесту захотіли залишити окупований Маріуполь.

Про це в інтерв’ю НВ.Бізнес розповів гендиректор компанії Юрій Риженков.

«Загалом у структурах "Метінвесту" у Маріуполі працювали 35 тис. осіб. З них приблизно половина вийшли на зв'язок із компанією, більша частина виїхала на територію, підконтрольну Україні. Понад тисячу людей працевлаштовано на підприємства групи, ще 2 тис. проходять перепідготовку - очікується, що вони приєднаються до колективів у Запоріжжі, Кам'янському та Кривому Розі», - розповів Риженков.

В Метінвесті вважають, що з Маріуполя виїхали всі, хто хотів виїхати (звісно, мова йде про працівників Метінвесту). Ті, хто залишився, мали симпатії до росії.

«Тут немає якоїсь конкретної причини. З одного боку, ми розуміємо, що певні проросійські настрої у Маріуполі завжди були. За нашими оцінками, від 15 до 20% маріупольців активно симпатизували російській федерації. Це не так вже й багато насправді для абсолютно російськомовного міста, яке після Другої світової наповнене приїжджими з того ж Краснодарського краю, Ростовської області, Таганрога тощо. Це люди, які фактично залишилися через переконання.

Також дуже багато людей просто побоялися переїжджати на нове місце, не захотіли розпочинати життя з нуля. Вирішили, що залишатимуться у місті, де є житло, родичі, батьки, які відмовляються виїжджати», - так прокоментував ситуацію гендиректор Метінвесту.

В Метінвесті пам’ятають про кожну людину, яка загинула від російської зброї.

Понад 420 працівників компанії та членів їхніх сімей загинуло, майже 500 осіб поранено. Серед загиблих 300 людей – це маріупольці. Загинули 80 співробітників Метінвесту, які служили у ЗСУ і захищали Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Метінвест
live comments feed...