• Головна
  • Ображені повертаються до влади. Стали відомі імена ще двох колаборантів в Маріуполі, - ФОТО
15:49, 15 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Ображені повертаються до влади. Стали відомі імена ще двох колаборантів в Маріуполі, - ФОТО


Ображені повертаються до влади. Стали відомі імена ще двох колаборантів в Маріуполі, - ФОТО

Списки людей, які погодились на співпрацю з російським агресором та пристали до лав окупантської адміністрації розширюється. Завдяки пропагандистам, які працюють на окупованих територіях, імена зрадників Батьківщини стають відомими широкому загалу.

Олег Муравйов працював у відділі фізкультури та спорту  в часи керування мера Юрія Хотлубей.

Ображені повертаються до влади. Стали відомі імена ще двох колаборантів в Маріуполі, - ФОТО, фото-1

Олег Муравйов був сертифікованим міжнародним арбітром на футбольних матчах. А мер Маріуполя Юрій Хотлубей, яч відомо, дуже любив футбол і грав на полі двічі на тиждень. Тож був схильним до підлеглого і дозволяв йому нічого не робити на своїй посаді.

Тож, доки при владі був Хотлубей, був на своїй посаді і Муравйов.

Коли в 2015 році влада змінилась, Олега Муравйова було звільнено. Власне, це не здивувало навіть його колег, бо вони теж вважали його неробой.

Але колишній чиновник образився. І коли росіяни окупували Маріуполь, він запропонував свої послуги. Але навіть окупанти не поставили Муравйова на керівну посаду – залишили його просто «специалистом отдела».

Ображені повертаються до влади. Стали відомі імена ще двох колаборантів в Маріуполі, - ФОТО, фото-2

Борис Трима, очільник окупаційної адміністрації Першотравневого району (до речі, багато років грецьке товариство билось за право повернути Мангушу історичну назву. І ось прийшли росіяни, і повернули радянську назву району. Але чогось греки, які залишаються в окупації, на це не ображаються і взагалі не звертають увагу).

Трима – чиновник часів Януковича. Відомо, що він обіймав посаду голови Першотравневої районної державної адміністрації ще у 2010-ті.

У 2014 році Трима підпав під дію закону про люстрацію тобто очищення влади від державних посадовців часів президента-втікача. 

І зараз, коли район окупували російські військові, йому повернули посаду.

Цікаво, що за часів Януковича Трима був відомий тим, що заробляв гроші на корупції – фактично торгував землею запасу. Ці землі він віддавав аграріям під вирощування певних рослин. Гроші за використання цих земельних фондів він отримував особисто. Тож непогано жив при Януковичі.

Після люстрації теж не сумував. Очолив народну партію, регіональний підрозділ, і заробляв на власній агрофірмі "Форвард".

Тепер намагається відбудувати старі схеми вже при окупантах.

Але цього разу просто люстрацією він вже не відбудеться. Доведеться сісти за грати.

Більше про колаборантів та зрадників читайте в нашій спецтемі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Мангуш #колаборатни
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».

live comments feed...