• Головна
  • Буряти вміють не тільки вбивати. В Маріуполі вони ще заклеюють вікна плівкою, - ФОТО
14:59, 15 вересня 2022 р.

Буряти вміють не тільки вбивати. В Маріуполі вони ще заклеюють вікна плівкою, - ФОТО


Буряти склали основну силу російської армії в перші місяці війни, поки ще в Бурятії був великий ресурс потенційних контрактників. Але тепер вони ще і «ремонти» в Маріуполі проводять.

Взагалі буряти почали вбивати українців ще з 2014 року. В складі російської армії, яка завдала удару по ЗСУ в Дебальцево, були саме буряти.

Пам’ятаєте відомий вислів російського співака Йосипа Кобзона, який прийшов в донецьку лікарню відвідати українських воїнів, які б’ються за незалежність «ДНР», а виявилось, що б’ються взагалі-то не українці, а буряти.

«Ви бурят? Как я рад!» - сказав тоді здивований Кобзон.

І ось тепер буряти приїхали в Маріуполь так би мовити волонтерити, допомагати. Історію одного такого «волонтера» розповідають пропагандистські ЗМІ.

Буряти вміють не тільки вбивати. В Маріуполі вони ще заклеюють вікна плівкою, - ФОТО, фото-1

«Волонтер и известный в Бурятии туроператор Вячеслав Дмитриев рассказал, что буквально на днях он с коллегами-волонтерами помог местным жителям заклеить разбитые окна, чтобы встретить снижение температуры в более комфортных условиях. «Жизнь в Мариуполе нормализуется, и это видно», - отметил Дмитриев», - пише пропагандистське видання «Московський комсомолець».

Важко не погодитись. Прийшли росіяни, розбомбили будинки маріупольців, від ракет та бомб повилітали вікна. Потім ті ж самі росіяни прийшли і плівкою затягнули вікна і зробили висновок, що життя покращується.

Читайте нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

Надсилайте свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

Обговорюйте новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...