• Головна
  • Журналісти-зрадники. Хто працює на новому пропагандистському каналі в Маріуполі, - ФОТО
10:50, 15 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Журналісти-зрадники. Хто працює на новому пропагандистському каналі в Маріуполі, - ФОТО

Новий пропагандистський телеканал «Маріуполь24» розпочав роботу в тестовому режимі. 

Зараз телеканал шукає в Маріуполі фахових людей або таких, хто хоч трошки коли-небудь працював у медіа. Проте вже зараз у команді пропагандистів з’явилось поповнення.

До тих журналістів, хто пішов на співпрацю з окупантом та погодився поширювати російську пропаганду, про яких ми писали декілька місяців тому, додались нові прізвища.

Розповідаємо, хто ці люди.

Артур Дедков

Закінчив Маріупольський державний університет. Працював на обласному телебаченні Донецької військово-цивільної адміністрації та підробляв потрошку на «5 каналі».

Журналісти-зрадники. Хто працює на новому пропагандистському каналі в Маріуполі, - ФОТО, фото-1

В Маріуполі був вимушений залишитись через родинні обставини. Але не дослухався до порад колег не марати свою репутацію співпрацею з ворогом.

Погодився на роботу и робить пропаганистські сюжети про безперервні покращення життя у зруйнованому росіянами Маріуполі.

Ірина Єфремова

Журналісти-зрадники. Хто працює на новому пропагандистському каналі в Маріуполі, - ФОТО, фото-2

До війни працювала на маріупольському каналі ТВ-7, але не довго. Колеги кажуть, що вона була непоганою людиною і не розуміють, що її змусило погодитись працювати на росію.

Олександр Подопригора

Молодий пропагандист з Донецька. Працював на так званому «Першому республіканському каналі кореспондентом. Знімав сюжети про «злочини української армії». Тепер приїхав в Маріуполь робити теж саме, але вже на маріупольському ґрунті.

Поки не відомо, чи буде Подопригора працювати на Маріуполь24 на постійній основі, чи це просто «десант підтримки» новому телеканалу, який відчуває гострий кадровий голод.

До речі, поки що всі випуски новин від пропагандистів веде випусковий редактор телеканалу МТВ Олександр Бузулук. Про нього ми вже розповідали у нашому попередньому випуску.

Читайте нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

Надсилайте свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

Обговорюйте новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Тому що хвора не клептоманію
4,9%
Тому що насправді не заможна, а бідна
16,7%
Тому що крадіжки - це і є сутність "руського миру"
74,8%
Інший варіант (Пишіть в Телеграм-бот https://t.me/Mar0629newsBot або пишіть на [email protected])
3,6%
#Маріуполь #тв #журналісти
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...