• Головна
  • У Донецьку, Макіївці та Харцизьку окупанти готують теракт і провокацію, - Гармаш
15:39, 14 вересня 2022 р.

У Донецьку, Макіївці та Харцизьку окупанти готують теракт і провокацію, - Гармаш

У Донецьку, Макіївці, Харцизьку сьогодні евакуювали учнів та вчителів. Не виключено, що це початок провокації, яку готують окупанти на Донеччині.

Про це написав у своєму Фейсбуку редактор сайту "Острів" Сергій Гармаш.

"Масово та наочно, під фото та відео. Надійшли повідомлення про мінування всіх шкіл цих міст. Незважаючи на встановлення в кожній школі «тривожної кнопки» (на що, до речі, окупаційна влада витратила 17 мільйонів рублів) та російських (обов'язково) охоронців. Батьків у «ДНР» до шкіл зараз пускають лише за паспортом. Але й це не завада для всюдисущих "українських ДРГ" - окупанти старанно та системно продовжують уявляти терористичну загрозу дітям. І це посилює мою підозру, про яку я писав раніше, - що імітація терористичної загрози може означати підготовку росіянами справжнього теракту в школах ОРДЛО з метою звинуватити Україну в цьому. Я не здивуюся, якщо сьогодні в одній із шкіл вибухівку знайдуть. Це, незважаючи на всі заходи безпеки. Наступним кроком тоді, за логікою, має бути вибух в одній із шкіл із масовою загибеллю дітей. Інакше навіщо це все?

Сьогодні навіть жити в Донецьку – дурість, а водити у ньому своїх дітей до школи – дурість несусвітня. Навіть незважаючи на те, що вас заманюють туди, обіцяючи виплатити по 10 тисяч рублів за дитину. Ви оцінюєте життя своїх дітей у 10 тисяч дерев'яних? Знову ж таки, подумайте, для чого вони їх вам обіцяють?" - написав Сергій Гармаш і закликав мешканців регіону утриматись від того, щоб водити в школу своїх дітей.

Читайте нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

Надсилайте свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

Обговорюйте новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Донецьк
live comments feed...