• Головна
  • "Клітки не будував. Лише ремонтував філармонію в Маріуполі"
13:39, 13 вересня 2022 р.
Уточнення!

"Клітки не будував. Лише ремонтував філармонію в Маріуполі"


Вранці ми повідомили, що з'ясувалось прізвище людини, яка разом з іншими будувала клітки для полонених азовців. Але виявилось, що це не зовсім так. Дмитро Дорогий, якого звинуватили у цьому, запевняє, що він займався ремонтом будівлі філармонії.

Дмитро Дорогий працював звукорежисером у Палаці культури "Молодіжний". Зараз він працює на пропагандистський телеканал, який створюють в Маріуполі окупанти.

Про це повідомила колишня колега Дорогого, Марія Кутнякова.

За словами Марії, Дмитро Дорогий займав раніше проукраїнську позицію, а зараз пішов на співпрацю з окупантами.

"Клітки не будував. Лише ремонтував філармонію в Маріуполі", фото-1

«Деякі вчинки мене реально шокують. Нещодавно дізналася, що мій колишній колега - звукорежисер ПК "Молодіжний" Дмитро Дорогий - будував клітку для нездійсненного трибуналу над Азовом у Маріупольській філармонії (ця інформація Марії не відповідає дійсності - ред.) А потім сцену збирав для концерту на кістках на драмтеатрі. Працює він зараз на місцевому гівнявому каналі. 

Все більше думаю про те, що ми не до кінця розуміємо як працює та клята пропаганда та що коїться в голові кожного маріупольця, який пережив те пекло. Нещодавно розмовляла з подругою, яка виїхала в липні, і вона мені сказала, що їй особисто було найстрашніше та найтяжче після того, як закінчилися бомбардування. Так, у бомбосховищах було страшно, але потім бігати щодня в пошуках їжі, проходити блокпости та усвідомлювати масштаб руйнувань було їй болючіше. і люди ламаються. А може вони такими і були, ми просто не помічали», - написала Марія Кутнякова.

Сам Дмитро пояснив, що хоче працювати за фахом, і іншої роботи, окрім роботи на пропагандистському телеканалі, для звукорежисера в Маріуполі зараз немає.

Робота на ремонті філармонії була разовим підробітком. 

"Клітки не будував. Лише ремонтував філармонію в Маріуполі", фото-2

У своє виправдання Дмитро Дорогий розказав, що не наважився виїхати з міста через побоювання, що може не пройти фільтрацію. 

Більше про колаборантів та зрадників читайте в нашій спецтемі. Там їх вже багато.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».

live comments feed...