• Головна
  • Зрадник зі стажем. Колишній керівник «прес-служби Мінтрансу ДНР», а потім – керівник маріупольського сайту тепер працює на «Оплот-ТВ»
17:24, 8 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Зрадник зі стажем. Колишній керівник «прес-служби Мінтрансу ДНР», а потім – керівник маріупольського сайту тепер працює на «Оплот-ТВ»

Володимир Селіванов багато років очолював прес-службу Донецької залізниці. Коли почалась війна в 2014-му, він теж працював. Але вже в «Мінтрансі ДНР». Потім переїхав в Маріуполь, став "поважним журналістом". Ну а зараз - зрадив державі ще раз.

З 1 грудня 2014 року почав регулярно курсувати поїзд Севастополь – Маріуполь – Севастополь. "Ну і що? - знизали плечима чиновники у міській раді Маріуполя, коли ми їх про це запитали. - Ще й на Москву рейси відновлять. Що тут такого?" 

"Вам що, не подобається?" – здивувалися питанню журналістів у прес-службі "Укрзалізниці".

Насправді, ця подія не подобалася тисячам маріупольців, які опинились в грудні 2014-го за 15 км від лінії фронту.

Протягом багатьох років маріупольці зверталися до керівництва Донецької залізниці із проханням відкрити прямі рейси з Маріуполя до Криму. Відповідь завжди була одна: "Нерентабельно, у вас тупикова станція, виїжджайте з Донецька".

І ось коли Крим  окупувала Російська Федерація, раптом Донецька залізниця вирішила відкрити цей дивний рейс. 

Ми, журналісти сайту 0629.com.ua, поставили питання, для кого відкрили цей рейс на окупований півострів, прес-службі Донецькій залізниці, але замість відповіді отримали порцію абсолютно приголомшливої інформації.

Володимир Селіванов, керівник прес-служби ДЗ, повідомив, що поїзд Маріуполь – Севастополь — справді є, а от Донецької залізниці — ні! Немає її більше. Є "Міністерство транспорту Донецької республіки", - відповів він.

Пізніше на сайті «Мінтрансу ДНР» з’явилась інформація, що Селіванов навіть став керівником одного з департаментів. Але коли окупанти оновлювали сайт, ця інформація зникла.

Тільки в 2017 році Володимир Селіванов виїхав з окупованого Донецька в Маріуполь і одразу отримав керівні посади в медіабізнесі Ахметова.

Спочатку обійняв пост керівника сайту Мрпл.Сіті, а потів став діджитал-директором телеканалу МТВ.

 Зрадник зі стажем. Колишній керівник «прес-служби Мінтрансу ДНР», а потім – керівник маріупольського сайту тепер працює на «Оплот-ТВ», фото-1
 Зрадник зі стажем. Колишній керівник «прес-служби Мінтрансу ДНР», а потім – керівник маріупольського сайту тепер працює на «Оплот-ТВ», фото-2

І коли журналісти сайту 0629 стали заявляти публічно, що Селіванов – зрадник, що він працював на окупантів, то в бік журналістів 0629 посипалися образи, погрози тощо.

Тож незважаючи на свою зраду державі Україна, Володимир Селіванов дуже комфортно почувався в Маріуполі. Ніяких утисків з боку колег-журналістів, ніяких докорів сумління.

 Зрадник зі стажем. Колишній керівник «прес-служби Мінтрансу ДНР», а потім – керівник маріупольського сайту тепер працює на «Оплот-ТВ», фото-3

Поважна людина. Керівниця факультету комунікацій та журналістики МДУ Бесчотникова запрошувала Селіванова зустрічатися зі студентами. Якісь тренінги він вів навіть у столиці. 

 Зрадник зі стажем. Колишній керівник «прес-служби Мінтрансу ДНР», а потім – керівник маріупольського сайту тепер працює на «Оплот-ТВ», фото-4

Всі фото, датовані 2016 роком і раніше, зникли з його сторінки в Фейсбуці. Чиста людина, з чистою біографією.

Проте коли російська армія окупувала місто в травні 2022 року, він відмовився залишати Маріуполь. Навіть попри те, що на порятунок Селіванова колеги спрямовували автомобіль.

Він залишився і очолив той же самий напрямок роботи, як і на МТВ – щось на кшталт діджитал -директора тільки вже пропагандистського телеканалу «Оплот-ТВ».

Як повідомив 0629 маріупольський журналіст В’ячеслав Твердохліб, він зміг щойно зв’язатись з Селівановим і поставити йому питання, як так сталось, на що почув образи на свою адресу і звинувачення української влади в тому, що не захотіла домовлятися з росією.

Тобто у державній зраді Селіванова винен не Селіванов, а український уряд, українська влада та український народ, який вийшов на Майдан восени 2013 року.

Нагадаємо, що згідно до закону про колаборацію, наразі державним зрадникам загрожує до 15 років тюрми.

Читайте нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

Надсилайте свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

Обговорюйте новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...