• Головна
  • Маріупольські школи зачинились після 1 вересня
09:48, 7 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Маріупольські школи зачинились після 1 вересня

Деякі з маріупольських шкіл,  які відкрились 1 вересня і прийняли дітей на навчання, зараз знову зачинились.

Про це 0629 повідомляють місцеві мешканці.

Наприклад, така ситуація сталась в 27 школі. Як розповідає мати одного з першокласників, дітей завели в класи, провели класну годину, а наступного дня школа вже не працювала. А все через те, що росіяни не встигли завершити будівельні роботи. І навчати в школі дітей немає жодної можливості.

Зараз вчителі, які погодились на співпрацю з окупантами, намагаються реалізувати дистанційне навчання. Але ж для повноцінного дистанційного навчання потрібне обладнання. Причому не тільки у вчителів, але і у всіх учнів. А його нема. Тож, як розповіли 0629 батьки, зараз вчителя просто дають завдання до дому. Так би мовити, на власне опановування.

В школі в Сартані геть інша ситуація. Там дітей примушують ходити до школи попри те, що там відбуваються будівельні роботи. В школі бруд, шум будівельних приладів і сторонні люди поруч з дітьми.

Це все викликає занепокоєння. А деяких батьків змушує шукати шляхи для евакуації з міста, розповідають місцеві мешканці.

Нагадаємо, окупанти обіцяли відкрити до 1 вересня 16 шкіл в Маріуполі. Проте, за інформацією 0629, запрацювали лише 10. Наразі точну кількість працюючих шкіл в Маріуполі уточнюємо.

Читайте нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

Надсилайте свої повідомлення вТелеграм-бот 0629

Обговорюйте новини в нашій групі Фейсбук -Маріуполь Місто-герой

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...