• Головна
  • Росія хоче стерти культурну ідентичність у вивезених в рф українців – ISW
10:40, 31 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Росія хоче стерти культурну ідентичність у вивезених в рф українців – ISW

Окупаційна влада, ймовірно, створює умови для насильницької культурної асиміляції переміщених українців у росії, щоб стерти їхню українську культурну ідентичність.

Про це йдеться у звиті Інституту вивчення війни.

Глава Федерального агентства у справах національностей росії Ігор Барінов говорив з путіним 29 серпня про створення "центрів адаптації" для "мігрантів", які проживають у росії.

Барінов заявив, що з дозволу та підтримки путіна Федеральне агентство у справах національностей працює над програмами в невказаних пілотних регіонах, щоб "мігранти" в росії знали і поважали російські традиції, звичаї та закони, щоб "мігранти" не піддавалися "соціальній ізоляції" в росії.

Також він заявив, що існує ризик утворення етнічними меншинами в росії анклавів, що посилить етнічну злочинність у росії, і що "центри адаптації" будуть ефективним інструментом у підтримці стабільності спільнот мігрантів.

ЗМІ розширило заяви російського експерта з міграції Олександра Верховського про те, що такі програми мають будуватися як щось середнє між таборами біженців та центрами професійної підготовки для мігрантів. Він також зазначив, що з моменту початку повномасштабного вторгнення 24 лютого до росії в'їхало понад 3,5 млн. переміщених українців. Багато переміщених у росії українців перебувають там не добровільно, і російський уряд насильно перевіз не менше 1000 дітей з Маріуполя до росії.

Насильницька передача дітей з однієї групи до іншої "з наміром знищити, повністю чи частково, національну, етнічну, расову чи релігійну групу" є порушенням Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.

Росія хоче стерти культурну ідентичність у вивезених  в рф українців  – ISW, фото-1

Створення програм соціальної адаптації в росії додасть соціального виміру до правових рамок, за допомогою яких путін, ймовірно, прагне насильно культурно асимілювати українців у росії.

Росія хоче стерти культурну ідентичність у вивезених  в рф українців  – ISW, фото-2

Так, 27 серпня путін підписав два укази, нібито покликаниі допомогти особам без громадянства та мігрантам з України безстроково жити та працювати в росії з виділенням певних соціальних виплат. Це розповсюджується на тих, хто залишив Україну після 18 лютого. Голова Ради безпеки росії  медведєв також заявив, що у вересні росія почне роботу над законопроектом про умови в'їзду, виїзду та перебування в росії іноземців.

Росія хоче стерти культурну ідентичність у вивезених  в рф українців  – ISW, фото-3

Укази путіна та законопроект, швидше за все, покликані поставити мігрантам з України умови для постійного перебування у росії. Таким чином, по суті, склавши основу розширеної кампанії щодо переміщення населення між Україною та росією з метою русифікації України. Програми в так званих адаптаційних центрах, швидше за все, стануть формою культурного перепрограмування для стирання української культурної ідентичності у переміщених українців, які або втекли до росії, або були депортовані російською владою.

Читайте нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

Надсилайте свої повідомлення вТелеграм-бот 0629

Обговорюйте новини в нашій групі Фейсбук -Маріуполь Місто-герой

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...