• Головна
  • Росія почала з’єднувати з Ростовом Новоазовськ, Маріуполь, Донецьк з прицілом на Одесу, - ВІДЕО
11:34, 30 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Росія почала з’єднувати з Ростовом Новоазовськ, Маріуполь, Донецьк з прицілом на Одесу, - ВІДЕО

Російські загарбники приступили до відновлення траси Н-20 Новоазовськ - Слов’яньск – Донецьк, а також траси М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ.

Починаючи з 2014 року ці дороги не використовувались. Крім того, в напрямку Новоазовська велись бої, тому стан дороги – жахливий.

Чому ж окупанти вирішили почати реалізовувати свою владу саме з ремонту цих доріг?

Згідно зі стратегією розвитку Маріуполя, яку окупанти нещодавно опублікували, Маріуполь має бути використаний переважно як транспортний хаб, який зв’яже територію Криму з Росією та окупованим Придністров’ям.

Саме тому ці дороги виявились такими важливими для росіян.

Мали змогу проїхатись дорогою в напрямку Новоазовська і подивитись, що там відбувається.

Дійсно, роботи тривають. Асфальт укатують. Але ми бачили, як Україна будувала дороги на півночі Донеччини. Спочатку там знімали старе покриття, шар ґрунту. Потім прокладали подушку, гідрошар. І тільки потім наносилось декілька шарів асфальту.

Тут ми бачимо, що росіяни укатують асфальт прямо на старий, роздовбаний війною шар дорожного покриття. Чи довго протримається таке покриття, не складно зрозуміти.

Станом на зараз окупанти  вже виконали роботи з фрезерування 187 тис. кв. м дорожнього покриття у районі населених пунктів Маріуполь – Новоазовськ. Загалом на цих двох трасах виконали робіт на площі 794 тис. кв. м

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Новоазовськ #Донецьк
live comments feed...