• Головна
  • Нове кріпацтво. Що означає указ путіна про виплати громадянам України в росії
Блоги
10:27, 29 серпня 2022 р.

Нове кріпацтво. Що означає указ путіна про виплати громадянам України в росії

Блоги
Нове кріпацтво. Що означає указ путіна про виплати громадянам України в росії

Новий указ путіна про соціальні виплати громадянам України на території росії наробив галасу. Багато хто пов’язує його з псевдореферендумами та анексією частини України. 

Не без того. Але, головна похибка в оцінки цього указу, його мети та наслідків в намаганні розглядати його не як частину комплексу дій. А самостійну подію. То ж давайте подивимось під трохи іншим кутом, пише Петро Андрющенко для 0629.

Перше що спадає на очі – категорії отримувачів. Пенсіонери, діти та люди з інвалідністю. Тобто – потенційно непрацездатне населення. 

Так от, дивним чином, всі ці категорії співпадають з категоріями людей, які мають право на гуманітарну допомогу від «Єдиної росії» в Маріуполі після запровадження обмежень. 

Співпадіння? Не думаю. 

При виникненні питань та незадоволення маріупольців щодо такого обмеження, керівники гуманітарних штабів окупантів не соромлячись пояснювали, наприклад, що гумдопомога – лише для «етничних русских». Тобто всі повнолітні та працездатні, за думкою росіян, до етничних росіян не належать. 

Тепер ми бачимо ту саму логіку в указі путіна. 

Але це не все. Повернемось до Маріуполя і зробимо крок в минуле. 

Ще в червні ми казали, що з наближенням зими нас чекає нова хвиля «м’якої» депортації. Коли людей підштовхнуть до виїзду в росію. Тому що: 

а) це простіше, аніж опалювати місто взимку без працюючої системи опалення, 

б) це цілком вкладається в план денацифікації Маріуполя.

У підсумку в місті залишать лише ту кількість населення, яка потрібна для обслуговування військово-логістичної інфраструктури окупантів.  

Що ми бачимо зараз? Щонайменше, перший реальний стимул непрацездатним залишити місто та їхати в росію. Достатньо вагомий в порівнянні з реаліями Маріуполя. Поїдуть? Звісно. 

При тому, в самому указі можна побачити, що гра в дві пенсії ( росії та «днр») не пройде. Бо маєш мешкати в росії. Значить значна кількість маріупольців з переліку вже залишається не в Україні. Не в Маріуполі. Що значно полегшує життя окупантів в місті. 

А що ж працюючими? А ті – самі. Ми вже бачили, як швидко та ефективно окупанти вміють зачиняти місто на виїзд. Вже зараз ватажок пушилін своїм папером скоротив термін перепустки на виїзд з міста з 15 днів на 10.  В будь-який час це може перетворитись на нуль днів та годин. 

Тобто у підсумку, працездатне населення Маріуполя залишається фактично неокріпаками росії. 

Про це саме і указ путіна. Не про анексію. Не про референдум. А про продовження знищення української нації

Більше блогів читайте в спеціальному розділі. Переходьте за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...