• Головна
  • Маріупольці незламні! Програма соціально-економічної інтеграції «Простір твоїх можливостей» звітує за досягнутими результатами
Новини компаній
14:02, 22 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Маріупольці незламні! Програма соціально-економічної інтеграції «Простір твоїх можливостей» звітує за досягнутими результатами

Новини компаній

Коли немає сил, але є бажання змін.

Коли ти один, але і ні – бо поруч такі самі Маріупольці: офлайн, онлайн – то не важливо, головне є підтримка тих, з ким пережив те, що навіть і уявити не міг.

Коли є наставники, які допомагають налаштувати нове життя і в сім`ї, і в роботі, і в бізнесі – то вартує того, щоб бути в «Просторі твоїх можливостей».

В серпні 2022 року завершився проєкт, що тривав з листопада 2021 року. 9 місяців, за які змінилося життя. 60 Маріупольців прийняли участь в проєкті. Це були в більшості учасники та учасниці 40+ в тому числі учасники/ветерани АТО/ООС та члени їх сімей.

Маріупольці незламні! Програма соціально-економічної інтеграції «Простір твоїх можливостей» звітує за досягнутими результатами , фото-1

Програма була налаштована на вивід учасників із стресу та напруги, стабілізації стану, мотивації до змін, пошуку можливостей щодо працевлаштування та відкриття власної справи, налагодженню комунікації та співпраці.

«І це нам вдалося! Бо навіть у війну, 65 відсотків учасників змогли стати сильними духом та такими, що здібні дбати про себе та свою родину; такими, що працюють на благо України, реалізовують свої проєкти займаючись підприємницькою діяльністю» - зазначає голова Громадської організації «Освітній центр «Упрінформ» Тетяна Вейдер.

У рамках програми було задіяно 11 кваліфікованих спеціалістів: психологи, фахівець з профтестування, тренери з української мови, SMM, цифрової та компьютерної грамотності, працевлаштування та підприємництва.

Заходи проводились офлайн в Освітньому хабі «BETC Space» м.Маріуполя. Навіть наприкінці лютого учасники презентували свої хобі та варіанти розвитку бізнес-ідеї.

Маріупольці незламні! Програма соціально-економічної інтеграції «Простір твоїх можливостей» звітує за досягнутими результатами , фото-2

Але настало 24 лютого і війна змінила все навколо. Активні бойові дії, небезпека, страх за своє життя примусило Маріупольців приймати не прості рішення, шукати безпечні місця, за ради порятунку життя.

«Простір» в березні жив в телеграм групі.

Але в квітні проєкт перейшов у онлайн формат і навчання продовжилось.

Маріупольці незламні! Програма соціально-економічної інтеграції «Простір твоїх можливостей» звітує за досягнутими результатами , фото-3

Зрозуміло що це були зовсім інші умови, змінився склад учасників, у декого навіть змінились країни проживання. Але головне залишилось – бажання жити, спілкуватися, розвиватися.

Завдяки різноманітним формам та методам навчання, більшість учасники змогли знайти роботу за фахом, а декілька – відкрити власну справу, при чому як в Україні так і за кордоном.

І ці результати надзвичайно обнадійливі, бо по при перепони, учасники програми змогли знайти свої шляхи у теперішньому житті.

Далі буде…

Програма соціально-економічної інтеграції «Простір твоїх можливостей» реалізується Громадською організацією «Освітній центр «Упрінформ» м. Маріуполь за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням уряду Німеччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...