• Головна
  • Якщо відбудеться судилище над полоненими розмов з Росією більше не буде - Зеленський
08:47, 22 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Якщо відбудеться судилище над полоненими розмов з Росією більше не буде - Зеленський

Під час свого вечірнього відеозвернення Президент України Володимир Зеленський заявив, що суд над українськими воїнами у Маріуполі остаточно унеможливить будь-які переговори з Росією.

Зараз у засобах масової інформації достатньо повідомлень про те, що в Маріуполі готують декорації для абсолютно гидкого й абсурдного судилища над українськими захисниками – над нашими воїнами, які в полоні в окупантів, - йдеться у відеозверненні.

Президент відзначив, що Україна не терпітиме знущання з героїв та захисників свободи українського народу від загарбників:

"Хай там що собі думають окупанти, хай що планують, реакція нашої держави буде абсолютно зрозумілою. Якщо це мерзенне судилище відбудеться, якщо наших людей у порушення всіх домовленостей, міжнародних правил заведуть у ці декорації... Це буде тією лінією, за якою будь-які переговори неможливі. Росія сама себе відріже від переговорів. Не буде більше розмов. Наша держава все сказала."

Україна не терпітиме знущання з людей, про яких можна сказати лише одне: вони герої своєї Батьківщини і вони захищали свободу свого народу від загарбників, - заявив президент Зеленський.

Читайте також:Американські аналітики пояснили, чому окупанти хочуть влаштувати судилище над полоненими у Маріуполі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #Маріуполь #Зеленський
live comments feed...