• Головна
  • Потерпілі на виробництві в Донецькій області мають бути на зв’язку з ФССУ
10:00, 20 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Потерпілі на виробництві в Донецькій області мають бути на зв’язку з ФССУ

Попри ведення активних бойових дій на Донеччині потерпілі на виробництві та їх сім’ї у повному обсязі отримують щомісячні страхові виплати від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.

З початку війни управлінням перераховано понад 1 млрд гривень страхових виплат.

З урахуванням обставин та умов, у яких опинилися громадяни через військову агресію з боку росії, зокрема вимушеної евакуації у безпечні місця, у тому числі за кордон, фахівці відділень управління постійно контролюють здійснення страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) з метою попередження неправомірного використання коштів Фонду.

У зв’язку з цим зауважуємо, що для продовження отримання страхових виплат потерпілі на виробництві, незалежно від місця перебування, мають щомісяця проходити внутрішню верифікацію, зв’язавшись із фахівцем відділення управління за допомогою будь-якого зручного засобу комунікації. У разі відсутності зворотного зв’язку з потерпілими (членами їх сімей), які перебувають на обліку у відділенні, щомісячні виплати таким особам будуть тимчасово призупинені до з’ясування обставин.

Для зв’язку з відділеннями управління та проходження верифікації діють телефони гарячих ліній:

http://www.fssu.gov.ua/fse/control/don/uk/publish/article/112137.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Донецька область
live comments feed...