• Головна
  • Де насправді знаходився штаб «Азова» в Маріуполі, - ВІДЕО
13:14, 18 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Де насправді знаходився штаб «Азова» в Маріуполі, - ВІДЕО

Де насправді знаходився штаб «Азова» в Маріуполі, - ВІДЕО

Страх, панічні атаки та параною викликає у російських окупантів полк спеціального призначення «Азов». Маріупольці розповідають, що під час захоплення Маріуполя росіяни в розмові з мешканцями називали азовців справжніми зомбі

«Ми їх вбиваємо, а вони встають. Ми їх знову вбиваємо, а вони знову встають…»  - казали окупанти.

Тож коли вони остаточно захопили місто, вони почали будувати фільтраційні табори, бо в кожній людині росіяни вбачали азовця або прихильника азовця. 

В уяві росіян, які прийшли на українську землю вбивати, азовці в Маріуполі були всюди. І в кожній будівлі, яку вони зруйнували, вони казали, що знищили штаб «Азову».

Окупантам підспівують і маріупольські колаборанти.

Сіволап Лариса, самопроголошена ректора Маріупольського державного університету, заявила, що в головному корпусі університету розташовувався штаб «Азову».

Університет був обстріляний росіянами в перших числах березня. І на думку жіночки, саме через те, що там розташувався штаб.

АЛЕ! 9 березня окупанти скинули бомбу на пологовий будинок лікарні матері та дитини, більше відомої як лікарня №3. І вони казали, що ніякої лікарні там не було, а був штаб «Азова».

Де насправді знаходився штаб «Азова» в Маріуполі, - ВІДЕО, фото-1

Ще раніше російські ЗМІ повідомляли, що знайшли штаб «Азова» біля школи, що на Лівобережжі Маріуполя. І там вони «побачили» сліди сатанинського культу.

Де насправді знаходився штаб «Азова» в Маріуполі, - ВІДЕО, фото-2

А 16 березня росіяни скинули бомбу на драматичний театр. Це тепер вони торочать, що в театр занесли вибухівку українці. А спочатку вони всіх запевняли, що в театрі розташовувався штаб «Азову». І ніяких мирних там не було. 

Де насправді знаходився штаб «Азова» в Маріуполі, - ВІДЕО, фото-3

Ще був варіант у окупантів, що штаб "Азову" знаходиться в головному адміністративному корпусі "Азовсталі". Вони його розбомбили теж.

Де насправді знаходився штаб «Азова» в Маріуполі, - ВІДЕО, фото-4

Насправді, штаб «Азову» був розташований безпосередньо на території комбінату «Азовсталь». Але якщо хочеться виправдати злочини, які  скоїла російська армія, то штаб «Азова» - це весь Маріуполь.

 Читайте нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629. Пишіть нам в Телеграм-бот 0629. Це зручно!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Азов
live comments feed...