• Головна
  • Більшість українців виступають за притягнення колаборантів до кримінальної відповідальності
11:13, 18 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Більшість українців виступають за притягнення колаборантів до кримінальної відповідальності

Дослідження яке проводив  на замовлення Громадянської мережі ОПОРА Київській міжнародній інститут соціології з 6 до 15 липня з’ясував що більшість українців виступають за притягнення до кримінальної відповідальності людей, які співпрацювали з окупаційною владою.

За результатами опитування 69% респондентів вважають, що тих, хто працює в окупаційних адміністраціях, потрібно притягнути до кримінальної відповідальності. Коли йдеться про лікарів, то 66% проти притягнення їх до відповідальності. Щодо інших категорій ситуація менш однозначна.

Більшість українців виступають за притягнення колаборантів до кримінальної відповідальності , фото-1

52% українців підтримують покарання для місцевих бізнесменів-колаборантів, 51% – для осіб, які отримали паспорт Росії, 49% – для учителів, які погодилися працювати за російською програмою.  

Соціологи зазначають, що респонденти з західних регіонів більш наполегливо вимагають покарання різних категорій населення, що співпрацюють з окупантами. Також дещо більше виступають за покарання молодші та українськомовні респонденти.

Водночас переважає думка про непритягнення до відповідальності пенсіонерів, які подали документи на отримання російських соціальних виплат, а також співробітників критичної інфраструктури, які отримують зарплату від окупаційної адміністрації.

Більшість українців виступають за притягнення колаборантів до кримінальної відповідальності , фото-2

66% респондентів не підтримують покарання лікарів, які працюють за російськими стандартами. Лише 24% опитаних підтримують цю думку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Марыуполь #Колоборанти
Останні новини
live comments feed...