• Головна
  • Вони виснажені. Дружина захисника України з Маріуполя благає про ротацію
09:22, 17 серпня 2022 р.

Вони виснажені. Дружина захисника України з Маріуполя благає про ротацію

Ситуація на лінії фронту, яки простягнувся на 13 тисяч кілометрів, складна.

Як написав в своєему Телеграм каналі командуючий армії генерал Залужний, по всій цій довгій лінії фронту противник продовжує наступати. «Здійснює близько 700-800 обстрілів наших позицій щодня, застосовуючи від 40 до 60 тисяч боєприпасів. Основні зусилля зосереджує на витісненні наших військ із Донецької області. Найбільш напружена ситуація зараз на напрямку Авдіївка-Піски-Марʼїнка», - повідомляє Залужний.

Люди у складі Збройних Сил України втомлені. Дехто з них не бачив ротації з початку війни. 

Ми не можемо оцінювати рішення Генштабу. Бо ніхто з нас не знає всієї ситуації на фронті, яка склалась. Але наведемо лист дружини захисника з Маріуполя, якій вже п'ть з половиною місяців воює.

Жінку звуть Кристина Мазурок. І вона благає про поширення її листа. Ось що вона пише:

«Мій чоловік зараз на передовій, на лінії вогню. Там де пекло. Їх кошмарять не перший день. Командування 110 бригади не дають ротацію, 5,5 місяців не вилазячи зі Сходу. Наші солдати, ті хто ще живі, виснажені морально, психологічно, фізично. Чому не має ротації? Скільки має загинути щоб їх звідти вивели або надали допомогу? Скільки 200х Вам потрібно? Чому Ви не сидите з ними в окопах, чому не забираєте тіла під кулями? Бо наші хлопці своїх не кидають, навіть мертвих… 

Виведіть наших рідних, зробіть ротацію. 5,5 місяців, скільки можна? У нас у рідних надія лише на молитви, так само як у хлопців, які сплять по 1-2 години на день, які тижнями носять берци, не знімаючи, які зрослися з бронежилетами. 

Прошу молитися за хлопців, які там виживають, бо це єдине що вони можуть. Не можу описати той біль, коли чую в трубку - я не хочу помирати. Не можу описати ту втому, від очікування на звичайне повідомлення. Повідомлення в якому є лише "+". Значить живий. Не маю сліз, бо обіцяла, в середині нічого окрім болю та пустоти. Благаю дайте ротацію», - пише жінка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...