• Головна
  • Чи може зберегти життя людей і майно компанії пожежна безпека від компанії Fire Security
Новини компаній
12:05, 15 серпня 2022 р.

Чи може зберегти життя людей і майно компанії пожежна безпека від компанії Fire Security

Новини компаній

Пожежна безпека приміщення – це безпека життєвого простору людей. І від того якою вона є, залежить життя персоналу компанії. Водночас якісна пожежна безпека також допомагає зберегти майно, відновити роботу за лічені години і убезпечити від значних збитків.

Крім того, навички співробітників компанії, які вміють користуватись засобами пожежогасіння та використовують правила безпеки під час пожежі, можуть мати значний ефект. І стати у нагоді. Адже коли вогонь поширюється територією підприємства чи офісу, кожна дія за лічені секунди, дозволяє або знищити джерело займання або навпаки, дати вогню поширитись. А це своєю чергою, призводить до руйнувань, великих матеріальних втрат та загибелі людей.

Чи може зберегти життя людей і майно компанії пожежна безпека від компанії Fire Security, фото-1

Спеціалісти компанії Fire Security допоможуть організувати ефективну, стійку до викликів та змін, адаптовану до нових вимог пожежозахисну систему. Детальніше про протипожежну систему та те якими чином її можна облаштувати, читайте на сторінці компанії https://firesecurity.com.ua/ru/fire-alert/. Тут також можна дізнатись багато корисної інформації про вимоги до замовлення та способи виконання робіт зі створення новітньої системи пожежогасіння, яка порятує від наслідків вогню та надзвичайної ситуації, пов’язаної із займанням.

Що варто знати, щоб врятуватись під час пожежі

Навіть найкраща пожежозахисна система, є лише системою сповіщення. Вона оперативно реагує на займання і вказує де саме вогонь почав поширюватись. Водночас якщо співробітник компанії розуміє як йому діяти у надзвичайній ситуації, він зможе не тільки порятувати собі життя. Але і визволить із вогненного полону колег.

Щоб порятуватись від пожежі варто знати мінімум інформації, яка на 100% корисна для активної протидії поширенню пожежі:

  • де знаходяться вогнегасники і якими чином ними користуватись – як зірвати пломбування, напрямляти струмінь та де може знаходитись резерв;
  • як евакуюватись із приміщення та де знаходяться аварійні сходи, аварійний прохід для виходу;
  • якими чином працює система протипожежної сигналізації та про яку небезпеку вона повідомляє.

Важливо також знати хто визначений на підприємстві керівником протипожежної безпеки та хто може згуртувати людей для виведення їх із пожежі і проведення робіт із протидії вогню.

Як можна врятувати людей і захистити себе від пожежі

Варто знати, що найбільш ефективна боротьба із вогнем починається одразу після виникнення загоряння. Тоді вогонь можна загасити майже за мить. І саме тому так корисно знати та вміти користуватись вогнегасниками, які розташовані поруч із робочим місцем.

Під час гасіння пожежі та роботи у задимленому приміщенні з організації евакуації варто користуватись спеціальними засобами захисту органів дихання. Це мають бути перевірені та сертифіковані протигази. Один із різновидів такого ефективного засобу захисту є на сторінці https://firesecurity.com.ua/ru/protivogaz-om-2020/.

Протигаз дає свободу дій тим, хто гасить пожежу, допомагає людям у залишенні приміщення, що палає. Не менш важливо, щоб ті, хто намагається локалізувати пожежу до прибуття професійних рятувальників, знали як вимкнути електроенергію, щоб не наражати людей на ризик удару струмом. А тож ці дії будуть корисними з огляду на захист від виходу з ладу електроприладів і займання електропроводки. Не менш важливо зберігати врівноваженість і спокій, допомагати пораненим чи тим, хто зазнав опіків.

Прості правила пожежної безпеки та користування первинними засобами пожежогасіння і елементарні знання із евакуації з приміщення, допоможуть порятувати людей і відрізати вогню напрямки поширення. А в деяких випадках – повністю ліквідувати загоряння і застерегти розповсюдження надзвичайної ситуації по території промислового об’єкта, по розташованих поруч будинках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
live comments feed...