• Головна
  • Родичи військовополонених вимагають від Президента та Верховної Ради звільнення та евакуацію полонених
Петиція
09:53, 15 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Родичи військовополонених вимагають від Президента та Верховної Ради звільнення та евакуацію полонених

Петиція

Родини військовополонених, які були захоплені у полон в Маріуполі, вимагають від Президента та Верховної Ради вжити заходів для звільнення українських військових. Вони зареєстрували відповідну петицію. Її текст наводимо нижче (посилання на петицію тут).

Після теракту в Оленівській виправній колонії, в якої загинуло і було тяжко поранено багато наших військовослужбовців, країна агресор показала, наскільки безжальними вони можуть бути до наших полонених і яким шляхом вони можуть виконати свій "Трибунал".

Військовополонених і цивільних утримують в однакових умовах і людей яких насильно забрали від їхніх сімей прирівняли до полонених і до них використовують ті самі методи розправи як і до військових. Хоча по факту мирні люди є заручниками, а не полоненими у руках загарбників.

Країна агресор не дає інформації про всіх полонених і вперто не хоче дотримуватися прав полонених, які прописані в Женевській конвенції (ІІІ) від 29.08.1949 року. Родичам не надають інформації про місце знаходження та стан здоров'я полонених, їм не надають можливість зв'язатися з рідними аби сповістити про себе. Більше того, більшість навіть не підтверджують як полонених. Людей утримують як звірів у неналежних умовах без дотримання їх прав. До місць затримання не пускають міжнародних представників які виступають гарантом дотримання конвенції з обох сторін.

Дивлячись на все вище перелічене дружини, батьки, діти українських військовополонених та цивільних, яких утримує російська Федерація вимагають в петиції від Президента України та Верховної Ради України, вжити заходів для евакуації полонених до третіх країн. Також просять залучити третю країну яку приймуть обидві сторони, як гаранта того, що:

1. Факт евакуації відбудеться.

2. Після вакації з полону наші жінки та чоловіки не зможуть прийняти участі у бойових діях цього конфлікту.

3. До всіх полонених врешті почнуть дотримуватись правил Женевської конвенції.

4. Мирних (заручників) полонених повернуть до їх родин в Україну на тих самих умовах, що вони не матимуть права приймати участь у бойових діях цього конфлікту.

Читайте також: Ґвалтувати так ґвалтувати. В Чечні запропонували перейменувати Маріуполь в Ахмат або в Рамзан

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Полонені
live comments feed...