• Головна
  • Російська церква перестала соромитись своєї назви. В Маріуполі відбулась третя за літо хресна хода РПЦ, - ФОТО
17:20, 11 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Російська церква перестала соромитись своєї назви. В Маріуполі відбулась третя за літо хресна хода РПЦ, - ФОТО

Вчора, 10 серпня, в Маріуполі відбулась хресна хода. Вже третя з початку літа.

Вперше хресна хода пройшлася по воді – порт треба було освятити, потім по суші з приводу свята Хрещення Русі. Остання  була присвячена Богородиці. Очолював ходу на цей раз сам Іларіон – митрополит Російської православної церкви в Україні, яка донедавна називалась церквою Московського патріархату.

Постать Іларіона в цієї справі дуже важлива. За інформацією Служби безпеки України, він співробітничав з ФСБ російської федерації. Про що СБУ навіть буклет спеціальний випустила у 2018 році і намагалась навіть не пустити митрополита з Донецька у Маріуполь.

Російська церква перестала соромитись своєї назви. В Маріуполі відбулась третя за літо хресна хода РПЦ, - ФОТО, фото-1

Проте знайшлись «невидимі сили», які натиснули куди треба, і Іларіон таки приїхав в Маріуполь.

Його зустрічала місцева влада так, як Президента, не менше. 

Мери всіх скликань – і Юрій Хотлубей, і Вадим Бойченко – приїхали обіймати і цілувати зрадника українського народу. І це відбувалось не колись там далеко. Це відбувалось вже після того, як церкви Московського патріархату освячували російські ракети вбивати українських громадян, після того, як стало відомо, що монахи Святогірської лаври не просто надали притулок терористу гіркіну і переховували зброю у келіях, а і самі пристали до лав терористів.

Російська церква перестала соромитись своєї назви. В Маріуполі відбулась третя за літо хресна хода РПЦ, - ФОТО, фото-2

Все це не завадило маріупольській місцевій владі класти поклони зраднику і злочинцю. А Вадим Бойченко навіть відстояв нічну службу разом з Іларіоном.

Іларіон багато років для місцевих еліт був, так би мовити, «своєю людиною», членом угрупування під назвою Партія регіонів, потім – ОПЗЖ та Опозиційний блок. Колишній роботодавець мера Маріуполя, Вадим Новинський, також є не просто парафіянином, а ще і певний сан обіймає в російській церкві, наближена до керівництва людина, воцерковлений, як він сам каже.

Тож не дивно, що коли в Маріуполь приїхав митрополит єдиної канонічної церкви в країні – Православної церкви України  - Єпіфаній,    Вадим Бойченко отримав «рекомендацію» з ним не зустрічатись, щоб не образити Іларіона - «главаря» російського релігіозно-терористичного угрупування.

Ця інформація допоможе вам зрозуміти, як і ким вибудовувалась влада в Донецькому краї, і чому навіть після 2014 року тут все ще загравали з росіянами.

Проте тепер в Маріуполі  - справжній руський мир. Гауляйтер міста Костянтин Іващенко так і каже: звільнили людей фізично і морально.

Російська церква перестала соромитись своєї назви. В Маріуполі відбулась третя за літо хресна хода РПЦ, - ФОТО, фото-3

І Московський патріархат в Маріуполі і на інших окупованих територіях більше на ображається на назву Руська православна церква. Маски скинуті.  

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал Маріуполь.0629. Там читати новини зручно. А ще там трошки більше, ніж на сайті. Пишіть в бот Телеграм-каналу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...