• Головна
  • За шість днів з Донеччини евакуювали понад 3000 чоловік
16:07, 9 серпня 2022 р.
Важко повірити

За шість днів з Донеччини евакуювали понад 3000 чоловік

За шість днів понад 3000 чоловік евакуювали з Донеччини. 

Серед евакуйованих майже 600 дітей та 1 400 жінок, про це повідомили в Офісі Президента.

За шість днів з Донеччини евакуювали понад 3000 чоловік, фото-1

Евакуюватись з території Донецької області мають всі. Проте першочергову увагу приділяють родинам з дітьми, людям з особливими потребами. 

Маріупольців також закликають евакуйовуватися. Військова цивільна адміністрація Донецькій області організує процес евакуації, організує житло та харчування. Допомога безкоштовна. Єдине, до чого треба докласти зусиль, - це дістатись евакуаційного состава. Не обов’язково у Покровську – у будь яку точку за маршрутом руху (наприклад, Запоріжжя або Дніпро, або вже в Олександрії).

За  інформацією Донецької ВЦА, зараз на контрольованої Україною території, але під обстрілами, залишаються 40 тисяч дітей. Певна кількість дітей є і на окупованій території, в тому числі і в Маріуполі, але їх точна кількість там не відома.

Загалом, з початку війни з території Донецької області було евакуйовано понад 1,3 млн. громадян, до 24 лютого на Донеччині постійно проживали 1 млн 670 тисяч осіб.

Читайте також:Інформація для тих, хто думає, що його ніхто ніде не чекає. Як на Донеччині проходить обов’язкова евакуація

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Евакуація #Діти
Останні новини
live comments feed...