• Головна
  • В Маріуполі окупанти почали перевірку тих, кого призначили на керівні посади
12:00, 8 серпня 2022 р.
Потребує перевірки

В Маріуполі окупанти почали перевірку тих, кого призначили на керівні посади

В Маріуполі один за одним почали зникати на певний час керівники на різних посадах в окупаційній адміністрації.

Про це 0629 повідомило джерело в окупаційній адміністрації Маріуполя.

«Люди зникають на день-два. Їх перевіряє мгб днр. Потім, після перевірки, вони повертаються на роботу», - розповів маріуполець.

Через такі перевірки, містом стала поширюватись інформація про те, що керівника пресслужби гауляйтера Маріуполя Костянтина Іващенка, Андрія Кіора, спочатку відсторонили від посади, а потім взагалі заарештували.

Пізніше з’ясувалось, що  Кіора не заарештували, а тільки затримали для перевірки. Перевірку він успішно пройшов та відновив розповсюдження російської пропаганди, в тому числі і про те, що драматичний театр підірвали українські військові зсередини, і «бачив» це він звісно на власні очі прямо із підвалу на вулиці Куїнджи, в якому перебував. А ще про це йому розповів Вася Пупкін, який теж «все видел собственными глазами».

За інформацію джерела 0629, не всі успішно проходять перевірку мгб днр. Наприклад, людина в керівництві окупаційної адміністрації Мангуша, Михайло Агурбаш, таку перевірку не пройшов і зараз затриманий.

Є затримані і серед окупаційної адміністрації Маріуполя.

Прізвища цих людей не називають.

Але відомо, що підставою для затримання є не зв'язки з українською владою, як хтось міг би подумати, а банальна крадіжка  російських грошей.

«Кажуть, що деякі впливові люди, які залишаються в Маріуполі, чекають, коли мгб днр пересаджає всіх, хто зараз підсів на розпил російського бабла, щоб потім обійняти їх місця і почати робити те ж саме», - виказав своє думку чоловік, який зараз залишається в Маріуполі і працює в адміністрації Іващенка.

В умовах війни важко оперативно перевіряти достовірність інформації. Ми намагаємось звертатись лише до джерел, яким довіряємо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...