• Головна
  • HIMARS могли б урятувати в березні Маріуполь
20:10, 6 серпня 2022 р.

HIMARS могли б урятувати в березні Маріуполь

Якби ЗСУ отримали HIMARS раніше, то змогли б утримати та врятувати Маріуполь, — заявив посол Польщі в Україні.

 «Ми чудово розуміємо, що якби HIMARS дійшов до України раніше, маріупольська трагедія могла б і не статися. Українці просто стояли за 100 кілометрів від цього міста, їх поділяла рівнинна місцевість, вони не могли зрушити лінію фронту і були змушені марно спостерігати за трагедією своїх товаришів. Якби в них були ці пускові установки, вони б не дозволили росіянам увійти до міста», — заявил Бартош Цихоцкий.

Ціхоцький заявив, що не сумнівається у перемозі України, якщо не станеться «якогось незрозумілого повороту», який змусить Захід відмовитись від підтримки Києва

HIMARS могли б урятувати в березні Маріуполь, фото-1

Водночас дипломат зазначив, що перемога України – це питання часу, масштабних руйнувань та жертв:  «Якщо не станеться якогось незрозумілого повороту, який змусить Захід перестати підтримувати Україну у військовому та економічному відношенні та покарати Росію санкціями – мені складно навіть придумати причину, чому це має статися – Україна захищатиметься».

 «Ми повинні запитати себе, чи спостерігатимемо за тим, як Україна, стікаючи кров'ю, зрештою перемагає, а потім відновлюється протягом десятиліть, що також призведе до довгострокового стану нестабільності біля наших кордонів. Або ми зараз докладемо ще більше зусиль, прискоримо цю перемогу і, в результаті, скоротимо період відновлення», - наголосив він.

Він закликав світ не спостерігати за тим, як Україна спливає кров'ю, а докласти більше зусиль, щоб прискорити перемогу Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#HIMARS #Маріуполь #Польща
live comments feed...