• Головна
  • "Русский мир" гірше війни. Чому Україна має право використовувати всі засоби для перемоги над росією. Думка депутата міськради
Блоги
13:20, 5 серпня
Надійне джерело

"Русский мир" гірше війни. Чому Україна має право використовувати всі засоби для перемоги над росією. Думка депутата міськради

Блоги
На фото Донецької ВЦА - зруйнована російською армією школа в Очеретинові

На фото Донецької ВЦА - зруйнована російською армією школа в Очеретинові

Вчора Амнесті Інтернейшнл виступило з заявою про те, що українська армія не має права використовувати порожні приміщення шкіл та лікарень для захисту країни. Цю заяву поспішили використати пропагандисти. Мовляв, дивіться, яка поважна організація міжнародна каже те ж саме, що і ми. 

Прес-служба гауляйтера Маріуполя Костянтина Іващенко також випустила довгий текст про те, які прекрасні російські військові, і які жорстокі - українські, з посиланням на свій "досвід" і заяву міжнародної організації.

Проте в цій заяві - споплюжена реальність, в якій всі трошки винні. Вона обурила політиків з різних країн. 

Відреагували і маріупольці. Ось текст, який написав з цього приводу депутат Максим Бородін.

"Україна дійсно ще країна, що розвивається. Але іноді дивлячись на заяви та рефлексії представників розвинутих Західних країн щодо військових подій під час російської агресії в Україні - хочеться просто запитати: ви дійсно вважаєте себе дорослими та розвинутими представниками суспільства? 

Останній звіт Амнесті Інтернейшнл просто оголив величезний пласт інфантилізму Західного суспільства: "Як так можна, Україна іноді використовує під час захисту від військової агресії Росії цивільну інфраструктуру! Військові можуть знаходитися у порожніх українських школах та лікарнях, а це порушує міжнародні правила ведення війни! 

І взагалі українські військові ведуть бої у українських містах, чим наражають на безпеку цивільних поряд... "

Таке відчуття, що ці адепти "війни за правилами" уявляють себе війну в Україні, як партію у шахи, де супротивник - агресор користується правилами веденням війни і все йде у рамках цих правил. І тому й Україна повинна виконувати всі ці правила.

Але вибачте, Україна захищає свою територію від варварської Росії, яка взагалі плювати хотіла на будь-які правила ведення війни! 

  • Масові бомбування цивільного населення України не керованими надважкими фугасними бомбами? Зроблено.
  • Масове використання касетних зарядів у містах? Зроблено.
  • Використання термобаричних снарядів по містам та селам? Зроблено.
  • Використання ядерної інфраструктури для розташування своїх військових складів та живої сили? Зроблено. 
  • Створення фільтраційних таборів та виконання страт проукраїнських цивільних? Зроблено.
  • Вбивства та катування українських військовополонених? Зроблено.
  • Створення штучної блокади окупованих Росією міст від потрапляння української та міжнародної гуманітарної допомоги? Зроблено.

Цей список військових злочинів Росії можна продовжувати безкінечно. І всі ці факти давно відомі як Амнесті Інтернейшнл так і всьому світу.

І виникає питання: як можна повноцінно дотримуватися правил ведення війни, якщо твій супротивник їх тотально ігнорує? 

Не використовувати при обороні міст, під час вуличних боїв цивільну інфраструктуру - цивільні будинки, школи, міськради, лікарні? Але це УКРАЇНСЬКЕ майно і ми можемо використовувати його для захисту від агресора! 

Але, може, краще просто здавати міста російському агресору, і тоді наступить мир? Ні. Миру не настає, а настає окупація, яка просто надає окупантам можливість чинити терор на окупованих територіях без будь-якого розголосу. Але сумарно кількість жертв при цьому стає навіть більше, чим при чиненні спротиву! Скільки проукраїнських цивільних вбито та закатовано зараз на захоплених територіях? Ми не узнаємо реальних цифр поки не звільнимо ці території...

Взагалі вимоги Амнесті інтернейшнл виглядають абсурдно, якщо просто провести аналогії. 

Чи можемо ми вимагати від жертви сексуального насильства у парку, виконання лише певних правил самозахисту? Або жертва має право на будь-які дії для того щоб врятувати своє життя та здоров'я? 

Чи має право людина, на родину якої напали озброєні люди, використовувати всі можливі засоби для захисту своєї родини? Або вона повинна захищатися виключно так, щоб ніхто не дай бог не постраждав і перед захистом в цьому переконатися? 

Просто нагадую: Україна сьогодні ЖЕРТВА РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ! І російська агресія не знає правил і не має меж у своїй не людяності.

Так іноді ми під час захисту, вимушені порушувати правила ведення війни. Але правила перестають існувати, якщо їх не виконують обидві сторони. 

Проте на відміну від росіян - наші цивільні для нас не просто масовка, а живі люди. Так, іноді ці люди ігнорують здоровий глузд і не евакуюються з міст ведення боїв. А потім звинувачують наших військових, що в їх дім прилетіло. Але це війна. І винувати в ній лише АГРЕСОР. 

А жертва робить все, щоб зупинити агресію, навіть якщо комусь не подобається як це робиться. 

Якщо ці моралізатори знають, як правильно захищати своє місто від агресора, в якого немає жодних моральних кордонів - ми чекаємо з нетерпінням цих людей на полі бою в Україні.

Але на мій погляд, краще мати знищену школу або лікарню під час оборони, ніж окуповане місто, де не настає справжній мир, а настає "руській мир", який ще страшніше війни... 

Більше блогів на сайті читайте в нашому спеціальному розділі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Оголошення
live comments feed...