• Головна
  • «Чорний пірат». Стало відомо ім’я зрадника, який створює підробки українських Телеграм-каналів в Маріуполі
Зрадник
13:11, 2 серпня 2022 р.
Надійне джерело

«Чорний пірат». Стало відомо ім’я зрадника, який створює підробки українських Телеграм-каналів в Маріуполі

Зрадник

Моісеєнко Олексій Едуардович 1995 року народження, який  мешкає в Маріуполі по вул. 9 травня 5а кв.56 розповсюджує антиукраїнську пропаганду, заперечує агресію росії як таку. Актуальний телефон +380983898818

На гроші російської федерації він створив канал, який збирав дані про загиблих в Маріуполі. Зараз активність каналу різко впала,  він майже не оновлюється. Натомість зрадник створив підробку каналу 0629, тільки антиукраїнського змісту. Також Моісеєнко розвиває канал «Маріуполь рф».

«Чорний пірат». Стало відомо ім’я зрадника, який створює підробки українських Телеграм-каналів в Маріуполі , фото-1

Всі канали зареєстровані на його український телефонний номер, який ми вказали.

Зрадник безжально видаляє будь-які коментарі на підтримку України або про дії росії під час захоплення Маріуполя.

Свідомо просуває прорсійські наративи та інформаційне виправдання окупації через підтасовку даних на кшталт «українська армія розстріляла всі домівки». Співпрацює з органами контррозвідки окупантів. Використовує персональні данні маріупольців для передачі МГБ та ФСБ. Дотичен до виявлення та передачі окупантам проукраїнські-налаштованих маріупольців в окупації та членів спротиву. 

Відомо, що до війни цей інформаційний агент працював в Польщі та країнах Балтії. Повернувся в місто під час окупації. Тепер зможе поїхати лише в росію, яку так публічно полюбляє.

Більше про колаборантів читайте в нашій спецтемі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...