• Головна
  • Безкоштовне житло для переселенців. Як отримати вже зараз, - ФОТО
14:32, 1 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Безкоштовне житло для переселенців. Як отримати вже зараз, - ФОТО

Переселенці з дітьми, які втратили власне житло, мають змогу отримати безкоштовне на той час, поки втрачені будинки не відбудують.

Це стало можливим завдяки волонтерській ініціативі. Благодійний проєкт “Дім там, де ти. Вже зараз” пропонує допомогу в отриманні тимчасового житла сім’ям ВПО!

«Ми можемо надати у безоплатне користування тимчасове житло, що розраховане на сім’ю з двох дорослих та двох дітей. І це буде якісне житло, а не тимчасовий вагончик», - наголошують ініціатори проєкту.

Яке саме житло пропонується

Каркасні будинки (2 спальні, санвузол, кухня) облаштовані меблями та технікою. Тобто мова йде не про “вагончики” зі спільними на 6 сімей кухнею та санвузлом, а про повноцінне комфортне житло.

Де буде розташоване житло

У місті Боярка Київської області місцева адміністрація виділила у безоплатне довгострокове користування ділянку розміром 2,5 Га. У містечку чудово розвинена вся необхідна інфраструктура: є школи, садочки, заклади охорони здоров’я, магазини, регулярний транспорт в напрямок Києва.

Які сім’ї ми можуть отримати житло

П’ять українських родин, що складаються з двох дітей та двох дорослих, житло яких було частково або повністю знищене внаслідок війни після 24.02.22.

1. Будинки надаватимуться сім’ям. Родини мають сплачувати тільки комунальні послуги у період проживання.

2. Будинки не стають власністю сімей, тобто їх не можна продати або здати в суборенду. Термін надання житла - до 5 років, це приблизні терміни відновлення основного житла.

3. Надання будинку ніяк не впливає на інші соціальні державні програми та блага. Тобто якщо сім’я отримує будинок, це не означає, що вона вже не має права на отримання постійного житла від держави. Це приватний волонтерський проєкт.

Наразі триває збір анкет сімей і цей процес триватиме до 3 серпня. Заповнити анкету можна на сайті www.newhome.org.ua

На цьому ж сайті можна подивитися будинок та планування.

Якщо ваша родина має двоє діток та втратила житло внаслідок війни або ви знаєте таку родину - заповнюйте анкету!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #ВПО #житло
Останні новини
live comments feed...