• Головна
  • Ресторанний фінансист окупантів, студент-зрадник та селищний голова. Нова добірка маріупольських зрадників, - ФОТО
11:00, 16 липня

Ресторанний фінансист окупантів, студент-зрадник та селищний голова. Нова добірка маріупольських зрадників, - ФОТО

Ресторанний фінансист окупантів, студент-зрадник та селищний голова. Нова добірка маріупольських зрадників, - ФОТО

Нещодавно окупанти в Бердянську повідомили, хто із місцевого бізнесу підтримує російську владу. І виявилось, що у спонсорах тероризму не тільки деякий бердянський, а і маріупольський бізнес. Наприклад, у список потрапили власники ресторану «Модное место», яке останнім часом в Маріуполі мало назву «Сыто-пьяно».

Власниками ресторану є одні з найвпливовіших рестораторів Маріуполя Сергій Воз’янов та Максим Пустоваров. Окрім «Модного места», їм в Маріуполі належали в певних частках  «Диван», «Фрау Анна» та деякі інші відомі місця.

Ресторанний фінансист окупантів, студент-зрадник та селищний голова. Нова добірка маріупольських зрадників, - ФОТО, фото-1

Стало відомо, що Воз'янов виїхав на українську територію і не має стосунку до бізнесу на окупованій території. Його партнер Максим Пустоваров зв'язався з 0629 та повідомив, що він також виїхав з міста і зараз перебуває у Грузії. Проте він підтвердив, що заклад працює. Ним керують працівники ресторану, які залишились в Маріуполі. Людям треба якось виживати, пояснив ситуацію Максим Пустоваров.

За його інформацією, ресторан в аренді у працівників. "Ми б хотіли вийти з цього бізнесу, але реєстри не працюють", - пояснив він.

В списки зрадників потрапив студент Приазовського державного технічного університету Дмитро Гальчук. Він навчався на комп’ютерних науках в ПДТУ та так нічому і не навчився. Наприклад, не навчився виконувати закони країни, паспорт якої маєш. А ще не вивчив головний урок життя: зрадників не любить ніхто.

Ресторанний фінансист окупантів, студент-зрадник та селищний голова. Нова добірка маріупольських зрадників, - ФОТО, фото-2

Ось зараз цей студент намагається перетягнути свої одногрупників до Маріуполя, розповідаючи, як прекрасно жити у місті і який прекрасний вуз в Маріуполі – ПДТУ. Але є маленька заковика. Справжній вуз працює у Дніпрі, а фальшивка, на яку працює зрадник – лише фікція. Тож не потрібен  в подальшому буде такий комп’ютерний фахівець, як Гальчук, ані Україні, ані росії, ані якій іншій країні.

Ресторанний фінансист окупантів, студент-зрадник та селищний голова. Нова добірка маріупольських зрадників, - ФОТО, фото-3

На завершення сьогоднішнього випуску - Анатолій Аврамов, колишній сільський голова с. Урзуф.

Урзуф у складі незалежної України мав гроші, можливості та підтримку для того, щоб перетворитися прямо на супер-курорт Азовського узбережжя. Грецький колорит, підтримка національної культури на всіх рівнях, гроші, розвиток туризму. Але все це, здається, Аврамову було не до вподоби. Йому б сортири на вулиці, як в росії, та можливість красти гроші без контролю та обмежень. Ось це аврамівський рай. І він його зараз на 100% реалізовує, маючи доступ до російських грошей та гуманітарки. А ще – ціле узбережжя в кармані, яке він посадив на відсоток і рубить бабло на кожному дозволі, яких при окупаційній адміністрації треба чимало. Щоб ти не захотів зробити,  - надай довідку, що маєш на це право. Але спочатку – дай хабара.

Ресторанний фінансист окупантів, студент-зрадник та селищний голова. Нова добірка маріупольських зрадників, - ФОТО, фото-4

А ще про Аврамова розповідають, що саме він передав відомості щодо членів сімей та рідних військових ЗСУ. Тож помста буде неминучею.

Більше про колаборантів та зрадників Маріуполя читайте у нашій спецтемі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
Оголошення
live comments feed...