• Головна
  • Російський художник намалював портрет Віктора Цоя у військовій формі на фоні зруйнованого Маріуполя, - ФОТО
18:46, 23 червня

Російський художник намалював портрет Віктора Цоя у військовій формі на фоні зруйнованого Маріуполя, - ФОТО

Дивним чином російська пропаганда примудряється привласнити, згрести під себе все, що може хоч якось підтримувати її вплив та умовну легітимність.

В російській свідомості немає протиріч у тому, що вони б'ють поклони одномоментно і сталіну, і Миколаю Другому. Мавзолей комуністу і кровавому вбивці леніну - поруч з пам'ятником київському князю Володимиру Великому.

Їм байдуже, що це  абсурд, що це не може існувати поруч. Бо основний закон пропаганди: чим парадоксальніше та жахливіше повідомлення, тим легше в нього вірить плебс.

Черговим явищем, яке вирішила привласнити російська пропаганда, стала особистість Віктора Цоя. Він такий великий, потужний і такий незаплямований, що просто ніяк не можна його віддати до рук опозиціонерів.

Тому спочатку російська злочинниця маргарита симоньян почала писати про Цоя, а потім підтягнулись і інші "вівці".

Петербурзький художник Олексій Сергієнко 21 червня, у ювілей Віктора Цоя, представив нову картину, на якій музиканта зображено у військовій формі, з автоматом на тлі зруйнованого Маріуполя. На плечі у співака – шеврон із буквою Z, яка стала символом підтримки "спеціальної військової операції" на території України.

Російський художник намалював портрет Віктора Цоя у військовій формі на фоні зруйнованого Маріуполя, - ФОТО, фото-1

Художника не скільки не хвилювало, що Цой був ярим пацифістом. Завдав собі каліцтва, намагаючись ухилитися від призову до армії. Через це він півтора місяці провів у психіатричній лікарні.

"Був молодий, дурний, недосвідчений. Як і всі люди, робив помилки і робив дурниці. У будь-якому разі він жив у цій країні, був її патріотом. Зараз, уже у зрілому віці, він, безумовно, був би на правильній стороні", – вважає Сергієнко.

Бідний Цой. "Перемен" вимагало його серце. Але точно не таких, які зараз відбуваються в росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Цой
live comments feed...