• Головна
  • Комерційне підприємство в Маріуполі передало геодезичні дані міста окупантам
14:47, 23 червня
Надійне джерело

Комерційне підприємство в Маріуполі передало геодезичні дані міста окупантам

Комерційне підприємство в Маріуполі передало геодезичні дані міста окупантам

Одне з приватних підприємств Маріуполя, яке займалось проведенням геодезичних досліджень в Маріуполі, передало весь свій архів геологічних та геодезичних досліджень російській федерації.

Про це 0629 розповіли джерела, які заслуговують на довіру.

Компанія була зареєстрована як ТОВ, заробляла тим, що проводила геодезичні дослідження для маріупольських забудовників. Після окупації міста росіянами керівник компанії подумав, що може непогано заробити, розповідає 0629 джерело. Він запропонував свої послуги російським кураторам окупаційної адміністрації. Але у окупантів дивне ставлення до ООО. Якщо малим підприємцям вони дозволяють працювати, то інші форми власні, такі як ТОВ, окупанти просто націоналізують.

«Тож у маріупольської компанії підзаробити і отримати велику кількість замовлень на геодезію не вийшло. Компанію просто віджали, все майно – забрали, а архіви – великий масив геодезичних даних Маріуполя – вже знаходиться в Москві, його там оцифровують», - розповіли 0629.

Як пояснили експерти, ця інформація є дуже дороговартісною. Завдяки цим даним, росіяни можуть спростити собі задачу з розробки планів забудови міста, на яке вони не мають жодних прав. 

ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРІУПОЛЬ 0629. ОБГОВОРЮЙТЕ НОВИНИ В НАШІЙ ГРУПІ В ФЕЙСБУЦІ МАРУПОЛЬ МІСТО-ГЕРОЙ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...