• Головна
  • Плани змінились. Російська федерація передумала робити з Маріуполя курорт і хоче відновити «Азовсталь»
20:27, 22 червня
Надійне джерело

Плани змінились. Російська федерація передумала робити з Маріуполя курорт і хоче відновити «Азовсталь»

Плани змінились. Російська федерація передумала робити з Маріуполя курорт і хоче відновити «Азовсталь»

В уряді РФ вважають, що відновлення Маріуполя буде коштувати російському бюджету дуже дорого. Тому мають намір повернути гроші за рахунок крадіжки заводу «Азовсталь».

«Азовсталь»  у Маріуполі має продовжувати роботу, - в ефірі пропагандистського телеканалу "Росія 24" заявив віце-прем'єр РФ Марат Хуснуллін.

«Ми схиляємося до думки, що „Азовсталь“ зупиняти не потрібно. Це 12 тисяч працівників. Важливо якнайшвидше запустити в Маріуполі підприємства, щоб люди отримали роботу», - сказав Хуснуллін. Але він, мабуть, не в курсі, що завод не просто зупинений. Він повністю розбомблений. І відновленню не підлягає.

Цю інформацію раніше підтверджував генеральний директор комбінату Енвер Цкитішвілі.

В ефірі національного телемарафону він заявив, що «Азовсталь» буде побудована заново, але скоріше за все, вже на іншому місці.

Цікаво, що руйнування заводу ватажок бойовиків деніс пушилін раніше пояснював бажанням мешканців Маріуполя, які хотіли чистого моря і чистого повітря, хотіли жити в курортному місті. І, так би мовити, заради бажання маріупольців російська армія і знищила металургійний комбінат.

Але щось пішло не так, і тепер російська влада вже зневажає «бажання» маріупольців.

Зараз росіяни пояснюють своє бажання перезапустити «Азовсталь» необхідністю робочих місць. Але правда криється в ще одні заяві Маріті Хуснулліна: «Відновлення Маріуполя обійдеться Росії досить дорого. Витрати на відновлення Маріуполя будуть досить великі. Усі будинки вже обстежені, розуміємо, що ремонтувати, а що зносити», — сказав Хуснуллін під часу того ж самого ефіру.

Окупанти сподіваються, що за рахунок вкрадених заводів зможуть хоча б частково компенсувати свої витрати на відбудову того, що самі зруйнували.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Азовсталь
live comments feed...