• Головна
  • Через проблеми з інсуліном в росії, в Маріуполі помирають люди
15:21, 21 червня
Надійне джерело

Через проблеми з інсуліном в росії, в Маріуполі помирають люди

В російській федерації через санкції виникли серйозні проблеми з інсуліном. Його мало, а ціни, особливо на інсулін в шприцах, виросли майже на 30%. Через нестачу інсуліну потерпають тепер не тільки регіони російської федерації, а і окуповані росією території.

Як повідомляють російське видання Комерсант, на тлі санкцій проти Росії за напад на Україну Федеральна антимонопольна служба Росії узгодила зростання граничних цін на низку позицій інсулінів від 5,5% до 28% вперше за кілька років. Мова і про російські, і про імпортні препарати.

Підвищення граничної вартості поширюється на інсулін лізпро, двофазний інсулін аспарт, а також двофазний людський генно-інженерний інсулін. 

Весь інсулін, який зараз є в аптеках на території ОРДЛО, завозиться із росії. З урахуванням складної логістики та воєнних дій, зростання цін на інсуліни в Донецьку ще вище, ніж на території росії - більше ніж наполовину.

В Маріуполі інсулін – це взагалі дефіцит.

Місцеві мешканці розповідають 0629, що часто люди просто помирають через нестачу інсуліну. А в міській раді Маріуполя мають інформацію про збільшення кількості ампутації через розвиток гангрени у людей на фоні інсулінодефіциту.

На жаль, Червоний Хрест, який мав би допомогти в цій ситуації мирним мешканцям, привозить необхідні  медичні препарати лише на територію, контрольовану Україною, а саме в Покровськ, Авдіівку та інші. 

Терористичне угрупування «ДНР» не пускає гуманітарну організацію на контрольовану терористами територію. 

ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРІУПОЛЬ 0629. ОБГОВОРЮЙТЕ НОВИНИ В НАШІЙ ГРУПІ В ФЕЙСБУЦІ МАРУПОЛЬ МІСТО-ГЕРОЙ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...