• Головна
  • Після місяця роботи окупанти маріупольцям не заплатили гроші
12:34, 21 червня

Після місяця роботи окупанти маріупольцям не заплатили гроші

Люди, які місяць працювали на окупантів на розборці завалів, заміть грошей отримали набори харчів. Це стосується і працівників окупаційної адміністрації. Люди, які винаймались на роботу в органи окупаційної влади, також ще жодного разу не отримували на руки гроші.

Про це 0629 отримав інформацію одразу з декількох джерел.

Проте, за інформацією радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенка, готівкові російські гроші в Маріуполь все ж таки завезли. Просто колаборанти вирішили їх не роздавати людям.

«Росія надрукувала скільки потрібно грошей і привезла в валізах для виплат. Виплачувати повинна була адміністрація окупантів під керівництвом Костянтина Іващенка.  Можливо, він і виплатив би побоюючись контролю окупантів, але. На момент перших валіз з грошима в місті з’явилась права рука куратора і справжнього очільника всієї групи агентури Петра Іванова. Виникла логічне для мраZот думка,  нащо давати людям гроші, якщо вони їх витратять на їжу – дамо одразу їжу. Логічна в першу чергу через те, що Петро Іванов витратив на виборчу кампанію ОПЗЖ біля 1,3 млн. доларів США в надії повернути. При Україні – не склалося. Проте складається при росії. З огляду на те, що на металопрокат поклали око фсбшники – вирішили прибрати валізи з готівкою. У підсумку Іванов з Іващенко і Ко. Черговий раз буквально вкрали в маріупольців грошей на декілька сотень тисяч доларів», - написав Андрющенко.

Наразі у нас немає можливості перевірити інформацію щодо вкрадених грошей. Але редакція 0629 має підтвердження про те, що кримінальний авторитет, а також очільник Партії регіонів в Маріуполь Петро Іванов дійсно повернувся і мешкає на Білосарайській косі у привласненому будинку одного з маріупольських підприємців.

ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРІУПОЛЬ 0629. ОБГОВОРЮЙТЕ НОВИНИ В НАШІЙ ГРУПІ В ФЕЙСБУЦІ МАРУПОЛЬ МІСТО-ГЕРОЙ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...