• Головна
  • Група Метінвест звільняє працівників, які виїхали з окупованого Маріуполя, але не захотіли продовжити роботу на інших підприємствах компанії
14:20, 17 червня

Група Метінвест звільняє працівників, які виїхали з окупованого Маріуполя, але не захотіли продовжити роботу на інших підприємствах компанії

З 16 червня цього року компанія Метінвест вирішила призупинити трудові відносини зі співробітниками маріупольських підприємств, які досі не працевлаштувалися на жодному з діючих підприємств Метінвесту й сьогодні ще не можуть виконувати свої трудові обов'язки.

Про це йдеться на сторінці «Метінвест Маріуполь» у Фейсбуці.

Через окупацію російськими військами Метінвест не може відновити роботу своїх підприємств у Маріуполі, доки місто не повернеться під контроль України. 

«З початку війни компанія докладає максимальних зусиль, щоб зберегти трудові колективи маріупольських підприємств, надаючи їхнім співробітникам всебічну допомогу в працевлаштуванні та адаптації на своїх працюючих та міських комунальних підприємствах. Дотепер компанія продовжує виплачувати дві третини окладу маріупольським співробітникам, які евакуювалися на підконтрольну Україні територію та зареєструвалися в Центрах кар’єри Метінвест для працевлаштування на підприємствах Групи в інших містах»,  - йдеться у повідомленні. 

Задля збереження професійного маріупольського колективу всім охочим працівникам, які виїхали чи мають намір виїхати з Маріуполя, Метінвест пропонує пройти перенавчання та знайти роботу на своїх підприємствах у Запоріжжі, Кривому Розі, Покровську чи Кам'янському. 

Співробітникам, які вирішили пройти навчання/працевлаштуватися на підприємствах Групи Метінвест, компанія надасть значну матеріальну підтримку у вигляді різних компенсацій, соціальних пільг, гуманітарної допомоги та гарантованого заробітку:

◾ Заздалегідь компенсуються витрати на переїзд до міста проходження навчання чи нового місця роботи або компенсується оренда житла на строк до 6 місяців. 

◾ Виплачуються «підйомні» та фіксована сума зарплатні за кожний місяць навчання. 

◾ На новому місці роботи в Метінвесті співробітнику призначається щомісячна зарплата за професією відповідно до штатного розкладу й чинного положення про оплату праці та преміювання підприємства, на якому він працевлаштовується.

◾ Співробітники можуть розраховувати на продуктові набори від компанії для своїх сімей, на підтримку в пошуку житла через корпоративну програму «Домівка для своїх» або тимчасове розміщення на соціальних об'єктах компанії, на допомогу з зарахуванням дітей до дитячого садка чи школи, вступу до університету «Метінвест Політехніка», лікування та психологічну допомогу.

ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРІУПОЛЬ 0629. ОБГОВОРЮЙТЕ НОВИНИ В НАШІЙ ГРУПІ В ФЕЙСБУЦІ МАРУПОЛЬ МІСТО-ГЕРОЙ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...