• Головна
  • Колишній технік танцювальної дискотеки очолив ПДТУ в окупованому Маріуполі, - ФОТО
17:17, 9 червня

Колишній технік танцювальної дискотеки очолив ПДТУ в окупованому Маріуполі, - ФОТО

Окупаційна влада Маріуполя заявила про поновлення роботи Приазовського державного технічного університету. Справжній університет працює в Дніпрі, на базі Дніпровської політехніки.

Заяву про поновлення роботи фейкового університету розмістив на своєму Телеграм-каналі очільник окупаційної адміністрації Костянтин Іващенко.

«Каждый горожанин знает, что самым престижным учебным заведением, где можно получить специальное высшее техническое образование, является Приазовский Государственный Технический Университет. ВУЗ продолжает работу по возобновлению учебного процесса и настроен на курс сотрудничества и процветания, - пафосно написав Іващенко. - Инициатором и генератором действий новой сплочённой команды стал единогласно избранный педагогическим коллективом Игорь Владимирович Кущенко, исполняющий обязанности ректора».

Ігор Кущенко працює в університеті лише з 2006 року, причому на технічній посаді. Вже потім він почав здобувати відповідну освіту, вже працюючи в ПДТУ. 

Колишній технік танцювальної дискотеки очолив ПДТУ в окупованому Маріуполі, - ФОТО, фото-1

А починав свій трудовий шлях самопроголошений ректор  техніком на дискотеці в ДК Моряків. Трошки попрацював техніком на телеканалі «Сигма», а потім вже, з 2006 року – в ПДТУ. Працював і паралельно отримував там же освіту інженера-педагога.

І ось, нарешті, «взльот кар’єри» - самопроголошений ректор.

Нагадаємо ще раз, що в квітні на базі університету «Дніпровська політехніка» розпочав роботу Приазовський державний університет. Ми чекаємо офіційного коментаря від справжнього університету щодо ситуації.

P.S.Якщо пізнаєте когось на фото - пишіть на адресу редакції: [email protected]

ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРІУПОЛЬ 0629. ОБГОВОРЮЙТЕ НОВИНИ В НАШІЙ ГРУПІ В ФЕЙСБУЦІ МАРУПОЛЬ МІСТО-ГЕРОЙ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...