• Головна
  • Росія дозволила мешканцям Донеччини отримувати громадянство росії без паспорта «ДНР»
09:58, 31 травня 2022 р.
Надійне джерело

Росія дозволила мешканцям Донеччини отримувати громадянство росії без паспорта «ДНР»

Путін намагається якомога більше українців затягнути в громадянство росії. Для цього максимально спрощує умови подання документів для мешканців щойно окупованих росією територій.

Так, згідно з новим розпорядженням керівництва країни-агресора, тепер, щоб подати документи на отримання російського громадянства, не потрібен паспорт «ДНР».

Раніше люди вимушені були спочатку отримувати фейкові документи невизнаних республік, і тільки потім мали змогу податись на громадянство росії.

Тепер, згідно з указом путіна № 255, правом спрощеного порядку набуття громадянства рф додатково наділені громадяни України, які постійно проживають на території Донецької області,  які не мають паспорта громадянина «ДНР» (за умови наявності документа , що засвідчує особу та громадянство України).

Треба лише додатково засвідчити адресу постійного проживання.

Українська міграційна служба наголошує: російський паспорт стане додатковою загрозою для громадян України. Українська влада закликає людей, що залишились в окупації, не вестись на пропозиції агресора, бо це призведе для додаткових проблем для таких громадян після звільнення цих територій від окупації.

Всього, за даними російських ЗМІ, російські  паспорти за спрощеною схемою отримали 386 тисяч мешканців Донецької Народної Республіки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Донеччина #росія
live comments feed...