• Головна
  • «Украина – это путь в никуда». Маріупольський зоопарк відновив роботу, а його директор дає свідчення для суда по статті «колабораціонізм», - ВІДЕО
Колаборант
19:15, 30 травня 2022 р.

«Украина – это путь в никуда». Маріупольський зоопарк відновив роботу, а його директор дає свідчення для суда по статті «колабораціонізм», - ВІДЕО

Колаборант
«Украина – это путь в никуда». Маріупольський зоопарк відновив роботу, а його директор дає свідчення для суда по статті «колабораціонізм», - ВІДЕО

В Маріуполі відновив роботу місцевий зоопарк. Його директор ще в квітні розповідав про жахи війни і казав, як болісно переживають обстріли звіри,  скільки звірів загинуло. Але як тільки прийшли у місто окупанти, директор Савелій Вашура став казати геть інші речі. І звіри всі цілі, і окупантів він завжди чекав, і Україна – це шлях в нікуди.

«Хотя в городе почти два месяца велись боевые действия, большинству животных удалось сохранить жизнь», - повідомляють пропагандистські телеграм-канали «ДНР», посилаючись на слова самого Савелія Вашури.

«Большинству животних удалось сохранить жизнь» в перекладі на людяну мову означає, що в зоопарку, за словами самого Вашури, загинули:  п'ять верблюдів, три лами, чотири страуси, шотландська корова, шість мавп, «леопардика порвало на шматочки». Але коли треба привітати окупантів, то ці жертви не здаються такими вже і завеликими.

«Я всегда вам росиянам завидовал», «Приветствовал бойцов Сомали. Правда они отжали у меня 9 машин. Но зато привезли больше всего георгичевских ленточек – чувствуется уважение к людям».

Ось такі дикі, абсурдні речі каже ця людина, яка побудувала зоопарк в рекреаційній зоні Маріуполя.

І ось на цьому місці хотілося б зупинитися окремо.

Савелій Вашура був депутатом міської ради в Маріуполі. Балотувався від партії регіонів, потім від Оппоблока.

Його зоопарк спочатку був розташований в селищі Сартана. В тому самому селищі, де люди з прапорами росії та «ДНР» зустрічали окупантів.

Селище Сартана хоч і велике, але відвідували люди зоопарк там не настільки активно, щоб забезпечити сталий дохід власнику зоопарку Вашурі. Тож він став просити надати йому ділянку в центрі Маріуполя.

Скориставшись причетністю до депутатського корпусу, в 2016 році він отримав земельну ділянку в рекреаційній зоні виключно під озеленення. Але почав замість дерев, будувати ресторан, потім капітальні споруди для тварин. Все це заборонено робити в рекреаційній зоні. Санітарні лікарі також забороняли будувати зоопарк в пойми річки, бо фекалії тварин потрапляють в воду.

Але коли ти депутат, то можна – все. Тому Вашура порушив земельне законодавство, санітарні норми, його ресторан був незаконним, працював без касових апаратів і продавав алкоголь, не маючи взагалі ліцензій. Тобто шахрайство чистої води.

Але хтось за цією людиною стояв, бо Маріупольський муніципалітет спочатку судився з Вашурою, а потім спустив цю справу на гальма, фактично дозволивши Вашурі працювати поза законом.

І всі ці «послуги» діюча влада надавала людині, яка весь час ненавиділа Україну, допомагала терористам «ДНР» та чекала на росію.

Сором! Просто сором! – це вже звісно оціночне судження від 0629.

Читайте більше про Савелія Вашуру:

Депутат Вашура судится с городским советом, чтобы узаконить постройки на территории зоопарка,- ВИДЕО

Совсем не бедный! Мариупольский депутат Савелий Вашура скрыл в декларации более полумиллиона гривен

Вашура проиграл Бородину в деле о защите чести и достоинства, - ДОКУМЕНТ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #зоопарк #Вашура
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...