• Головна
  • Куди подівся відомий маріупольський бізнесмен Юрій Тернавський. Все, що відомо на цей час
10:16, 30 травня 2022 р.
Немає можливості перевірити

Куди подівся відомий маріупольський бізнесмен Юрій Тернавський. Все, що відомо на цей час

Юрій Тернавський – відомий маріупольський бізнесмен, власник мережі аптек, молокозаводу та декількох продуктових магазинів – був дуже активним волонтером на початку війни. Готував бомбосховища, завозив туди воду, а потім зник. Ми дізнались, що відомо про його місцезнаходження зараз.

Повномасштабну війну Юрій Тернавський зустрів в селище Боєвоє. Там розташована його так би мовити латіфундія – маєток, церква, у яку він вкладав чимало власних коштів.

Куди подівся відомий маріупольський бізнесмен Юрій Тернавський. Все, що відомо на цей час, фото-1

За інформацією джерел, які заслуговують на довіру, родину (дружину з дітьми) Юрій Тернавський евакуював  після початку повномасштабної війни. А сам залишився допомагати людям.

Він взявся облаштовувати бомбосховище по вул. Свободи, 20.

Це не підвал, а справжнє бомбосховище, яке мало все, що потрібно, для захисту людей, вентиляцію в тому числі. Питну воду та їжу туди завозив Юрій Тернавський і зазивав маріупольців до бомбосховища.

Трохи пізніше на прохання влади він став допомагати забезпечувати  підвали кінотеатру «Савона» на проспекті Будівельників і завозив туди воду «Джерельну» та хліб стільки, скільки ще залишалось запасів на його підприємстві.

Але в середині березня цей район Маріуполя був окупований. Росіяни підігнали транспорт, і всіх людей, які переховувались в підвалах «Савони» та «Terra Sport», змусили сісти в автобуси та поїхати на територію росії.

А що ж трапилось з самим Юрієм Тернавським після цього?

Розповідають, що після окупації Юрій Тернавський почав допомагати вже окупаційним військам. За свідченнями маріупольців, російські танки були укриті на території маріупольського молокозаводу. 

Інформацію, яку ми викладемо далі, ми отримали з двох різних джерел. 

За даними людей, які дотичні до бізнес-середовища Маріуполя, Юрій Тернавський вирішив, що він зможе очолити окупаційну владу в Мангушському районі. Але він не спитав дозволу у голови «ДНР» пушиліна, за що був відправлений у тюрму в Донецьк. Посидів там трохи, заплатив гроші за своє звільнення і за право займатись бізнесом, і наразі розвиває мережу аптек.

Відомо, що він відкрив аптеку в Мангуші, Нікольському і одну  - в Маріуполі і взагалі дуже активну діяльність зараз розгорнув. 

Нагадаємо, що під час війни оперативно перевірити інформацію дуже важко.

ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРІУПОЛЬ 0629, А ОБГОВОРЮЙТЕ НОВИНИ В НАШОМУ ФЕЙСБУЦІ МАРІУПОЛЬ. МІСТО-ГЕРОЙ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...