• Головна
  • Безпорадний фантазер Іващенко збирається побудувати в Маріуполі декілька театрів та 9 палаців культури. Але поки не може навіть вивезти з міста сміття
10:13, 28 травня 2022 р.

Безпорадний фантазер Іващенко збирається побудувати в Маріуполі декілька театрів та 9 палаців культури. Але поки не може навіть вивезти з міста сміття

Самопризначений голова маріупольської адміністрації Костянтин Іващенко зустрівся з маріупольцями і вивалим їм на голови чергову партію брехні про те, що буде побудовано в місті найближчим часом.

Як повідомляють 0629 місцеві мешканці, Іващенко розповів, що замість одного зруйнованого драматичного театру він на гроші росіян побудує декілька, а в додачу до театрів – ще 9 будинків культури.

Крім того, на зустрічі з мешканцями Іващенко пообіцяв відремонтувати спортивні заклади і головне – всі електричні підстанції.

Але на головне питання, де жити приблизно 50 тисячам маріупольців, які залишились без квартир, Іващенко відповіді не дав. Тільки повідомив, що 20% будівель в Маріуполі треба демонтувати, їх відновлення неможливе.

Нагадаємо, що раніше той же Іващенко казав, що 60% будівель не підлягають ремонту.

Він пообіцяв колись, коли Санкт-Петербург надасть гроші, побудувати мобільне житло, що можна побудувати швидко. Одразу про декілька мікрорайонів мріє Іващенко і пропонує маріупольцям теж помріяти, щоб не так боліло від зруйнованого життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...