• Головна
  • Банкір Ахметова буде створювати республіканський банк в Маріуполі, - ВІДЕО
14:18, 24 травня 2022 р.
Потребує перевірки

Банкір Ахметова буде створювати республіканський банк в Маріуполі, - ВІДЕО

Керуючий відділенням ПУМБ в Маріуполі Андрій Висоцький перейшов на бік окупантів і буде вибудовувати фінансову систему «донецької народної республіки» в Маріуполі.

Про це 0629 повідомило джерело в ПУМБі.

За інформацією джерела, Андрій Висоцький буде відкривати відділення «центрального республіканського банку» в Маріуполі. Аналогічні відділення вже почали працювати в окупованих Мангуші та Волновасі.

Банкір Ахметова буде створювати республіканський банк в Маріуполі, - ВІДЕО, фото-1

На думку нинішніх співробітників банку, Андрій Висоцький у 2014 році виражав проросійські настрої, але після звільнення Маріуполя від терористичних угрупувань «ДНР» свої погляди не демонстрував. Тепер ось погодився на співпрацю.

Банкір Ахметова буде створювати республіканський банк в Маріуполі, - ВІДЕО, фото-2

На підтвердження цією інформації свідчить те, що комерційні та державні установи Донецької області у своїй кореспонденції з банком на вимогу банку перестали адресувати листи на ім’я Висоцького, починаючи з травня цього року. Ще в березні листи направлялись йому. 

Андрій Висоцький – відома в Маріуполі особистість, бо він не тільки був банкіром банку Ахметова, але і творчою людиною, виступав у філармонії і грав у музичному гурті на гітарі.

Зараз він співає пісні в окупованому Маріуполі. "Остаемся зимовать", - співає колаборант разом з російським гуртом "СПЛИН".

Банкір Ахметова буде створювати республіканський банк в Маріуполі, - ВІДЕО, фото-3

Більше про колаборантів Маріуполя читайте в нашій спецтемі "Колаборанти, брехуни і зрадники"

ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРІУПОЛЬ 0629

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...