• Головна
  • В Маріуполі заборонили ховати людей без дозволу
10:59, 23 травня 2022 р.

В Маріуполі заборонили ховати людей без дозволу

В Маріуполі заборонили ховати людей без дозволу

Окупаційна влада в Маріуполі заборонила ховати загиблих та померлих самотужки, без дозволу окупантів. А заробляти на смерті росіяни дозволили лише одні фірмі – денеерівському «Ритуалу» (реєстрація в Донецьку).

Інструкція, як діяти у випадку, якщо родич помер, розповсюджується серед місцевих мешканців.

Щоб поховати померлу людину, маріупольцям тепер необхідно звернутися із заявою до відділення поліції за місцем проживання, після чого співробітники МНС доставляють тіло до моргу.

 Морга, звісно, в Маріуполі давно вже немає, але окупанти пристосували під морги приміщення Нової пошти, а також колишні торговельні склади на Запорізькому шосе.

Зараз в Маріуполі працюють всі чотири відділення поліції – в кожному з районів, і розташовані вони в тих самих приміщеннях, що і до війни. Працюють в цих відділах поліцейські, які зрадили присязі Україні, тобто зрадники.

Окупанти кажуть, що проводять експертизу померлих. Але насправді вони просто пересвідчуються, що людина померла природнім шляхом – наприклад, через брак ліків і відсутність лікарень, а не через те, що їй після удару «Градом» відірвало ногу.

Після проведення так званої медекспертизи та засвідчення факту ненасильницької смерті, окупанти видають свідоцтво про смерть з печатками «ДНР». Одразу зазначимо, що ці документи не є дійсними на території України.

Ну а вже після цього донецькі бізнесмени запропонують труну та вінки. Місце на кладовищі окупаційна влада надає безкоштовно – ось така «льгота» від убивць і посібників убивць.

Також «Ритуал» надає послуги перепоховання. Для перепоховання людина має пройти той самий шлях, що і при першому похованні. Але це коштує дуже дорого, і не кожна людина в Маріуполі може дозволити собі за це сплатити. Тому дуже багато людей вимушені примиритися з тим, що перепохованнями займається окупаційна влада. 

Окупанти  за рахунок російської федерації розкопують могили у дворах та вивозять тіла у братськи могили. В такому випадку люди втрачають можливість зберегти інформацію, хто саме був похований  і де тепер шукати могили цих людей. Після звільнення розшук загиблих для родичів буде дуже складним через те, що окупанти не займаються ідентифікацією загиблих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Останні новини
live comments feed...