• Головна
  • Людей допитують та катують. Понад 3 тисячі маріупольців утримують у «фільтраційній в’язниці» під Донецьком
11:06, 18 травня 2022 р.
Надійне джерело

Людей допитують та катують. Понад 3 тисячі маріупольців утримують у «фільтраційній в’язниці» під Донецьком

Понад 3 тисяч цивільних мешканців Маріуполя рашисти утримують у «фільтраційній в’язниці» - колишній виправній колонії № 52 в селищі Оленівка Донецької області. Серед заручників близько 30 волонтерів, які намагалися завезти до Маріуполя гуманітарну допомогу та врятувати жителів.

Про це у Facebook повідомила  уповноважена ВРУ з прав людини Людмила Денісова/

"Перед відправленням до колонії окупанти піддають затриманих громадян багатогодинним допитам та тортурам із застосуванням електричного струму. Строк «фільтрації», тобто перебування у колонії -30 діб. Для «особливо неблагонадійних» - активістів, колишніх військових, правоохоронців він продовжується ще на місяць", - йдеться у повідомленні.

Омбудсман зазначила, що захоплення та катування заручників є актом тероризму відповідно до Конвенції Ради Європи про попередження тероризму та воєнним злочином відповідно до статті 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду.

"Звертаюся до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти воєнних злочинів та порушень прав людини рф в Україні. Я закликаю міжнародну спільноту визнати рф державою, що підтримує та здійснює тероризм!" - наголосила Людмила Денісова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...