• Головна
  • Захисники Маріуполя виконали наказ: 82 дні відтягували переважаючі сили противника, - командир Азова, - ВІДЕО
22:40, 16 травня 2022 р.
Надійне джерело

Захисники Маріуполя виконали наказ: 82 дні відтягували переважаючі сили противника, - командир Азова, - ВІДЕО

Захисники Маріуполя виконали наказ, незважаючи на всі труднощі, та 82 дні відтягували переважаючі сили противника та дали змогу українській армії перегрупуватися, підготувати більше особового складу та отримати велику кількість озброєння від країн-партнерів.

Про це у своєму відеозвернені наголосив командир полку Азов Денис Прокопенко "Редис".

В Азові зазначили, що задля збереження життів увесь Маріупольський гарнізон виконує затверджене рішення вищого військового командування та сподівається на підтримку українського народу.

«Жодне озброєння не буде працювати без професійно підготованих військовослужбовців, що робить їх найціннішим елементом армії. Для збереження життів увесь Маріупольський гарнізон виконує затверджене рішення вищого військового командування та сподівається на підтримку українського народу», — сказано в повідомленні Азова.

Командир Азова "Редис" наголосив, що кожне рішення, план і операція мають бути піддані сумніву.

"Критичне мислення завжди породжувало в моїй голові сумніви в правильності ухваленого рішення. Це ніколи не виходило за межі розумного і не заважало наполягати на своїй точці зору. В управлінні підрозділами завжди є ризик. /…/ Головне — зрозуміти, чи прораховані всі ризики, чи пропрацьовано план Б, чи повністю ти віддався цьому плану, який має поєднувати виконання поставленого завдання та максимальне збереження життя та здоров’я особового складу…

Коли ти виконав поставлене завдання та зберіг максимальну кількість особового складу — це і є найвища планка управління військами. Тим більше, коли твоє рішення затверджено найвищим військовим керівництвом", — сказав Денис Прокопенко.

Наразі росЗМІ повідомляють, що 300 українських захисників, в тому числі поранених вийшли з "Азовсталі".

Нагадаємо, що сьогодні розпочалась евакуація поранених захисників України з території МК "Азовсталь".

Читайте також: З'явилось перше відео поранених, евакуйованих з "Азовсталі", - ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Азов #Азовсталь #захисники
live comments feed...